Wellness

Minibasen SPA H-495. Instytut Thalassoterapii w Twoim domu lub ogrodzie. Wellness

Z początkiem lutego firma Hydropool wprowadziła na rynek zupełnie nowy model minibasenu SPA. 

Jaki hydromasaż wybrać? Wellness
W wannach z systemami hydromasażu może masować nie tylko woda, ale także powietrze a nawet ultradźwięki.
Kabiny prysznicowe Wellness

Na domowy kącik wellness nie potrzeba dużo miejsca – wystarczy tyle, co na kabinę prysznicową. A hydromasaż na stojąco lub na krzesełku będzie równie skuteczny co kąpiel w jacuzzi.

Wanny SPA Wellness
Idea starożytnych Rzymian - Sanus Per Aquam czyli zdrowie przez wodę - podbija świat. Wanny SPA i panele do hydromasażu pozwalają nam korzystać z leczniczych właściwości wodnych terapii we własnym domu. To już nie tylko higiena i zdrowie, to nowy styl życia, który zamiast stresu i wiecznego pośpiechu, proponuje ...
Wanny z hydromasażem Wellness
Wanny z hydromasażem produkowane są najczęściej z akrylu. Spotyka się - choć jest to rzadkość i to bardzo kosztowna - wanny z konglomeratów. Są one trwalsze, ale ich mankamentem jest masa - są ciężkie i wymagają podwyższonych parametrów wytrzymałościowych stropu. Natomiast akryl to materiał, który ...
Sauna - dlaczego warto ją mieć? Wellness

Korzystanie z sauny polega na przemiennym nagrzewaniu ciała i jego oziębianiu. Temperatura powierzchni skóry wzrasta w saunie do 40-41°C, co powoduje wzmożone wydalanie potu, a wraz z nim toksyn. Panie chwalą sobie takie kuracje ze względów kosmetycznych, a wszyscy zgodnie potwierdzają ich właściwości odchudzające.

Sauna - na zdrowie! Wellness

Sauna hartuje, pomaga zwalczać typowe dla przejściowych okresów roku infekcje, przyspiesza przemianę materii, pobudza układ krążenia i poprawia ogólną wydolność organizmu oczyszczając go z toksyn. Przynosi także ulgę napiętym zmęczonym mięśniom oraz obolałym stawom.

Panel natryskowy Wellness
Hydromasaż w pionie to luksus dla każdego. Panel natryskowy zadowoli się miejscem na ścianie lub w narożniku zwykłej kabiny.
Relaksujące wanny z hydromasażem Wellness
Współczesne domowe spa, to kilka rodzajów wodnej regeneracji. W wannie możemy poddać się zabiegom o różnym stopniu nasilenia, od łagodnej relaksującej kąpieli perełkowej w wytłaczanych z dysz pęcherzykach powietrza, po najintensywniejszy masaż wodny strumieniem śrubowym z rolljetów (dysz wirujących)
Z czego powinno składać się domowe centrum wellness? Wellness

Kąpiel z masażem wodnym jest nie tylko przyjemna, ale też i zdrowa. Masując odpowiednie punkty na ciele można wyeliminować przewlekłe bóle pleców, ramion, krzyża, bóle stawów, migreny, bezsenność, stany niepokoju czy stres.