Wentylacja i klimatyzacja

Profesonalny oczyszczacz Fellowes AeraMax™ Pro AM II Wentylacja i klimatyzacja

Oczyszczacz Fellowes AeraMax™ PRO II wyróżniają niewielkie wymiary i bardzo wysoka skuteczność oczyszczania połączona z nowoczesnym designem. Przeznaczony do pomieszczeń o powierzchni od 20 do 30 m² (w ciągu godziny dokonuje filtracji od 2 do ponad 3-krotnej całej kubatury powietrza), jest cichy i energooszczędny.

Rekuperator Marley - sposób na skuteczną wentylację w Twoim domu Wentylacja i klimatyzacja

Szukasz sposobu wentylacji, który zaoszczędzi energię, a tym samym znacznie zmniejszy wydatki? Który wyeliminuje wilgoć i pleśń, a tym samym zadba o zdrowe powietrze? Który jest prosty w montażu i utrzymaniu? Te wszystkie cechy ma rekuperator firmy Marley.

Wentylatory Havaco ICM SILENT - skuteczna i cicha wentylacja kanałowa Wentylacja i klimatyzacja

Wśród bogatej oferty wentylatorów marki HAVACO, znajdują się m.in. wentylatory kanałowe ICM SILENT. Dzięki swojej zaawansowanej konstrukcji - wirnik diagonalny - urządzenia charakteryzują się wysokimi parterami wydajności (m3/h) przy wysokim sprężu dyspozycyjnym (Pa).

Rekuperator Komfovent z technologią EPP Wentylacja i klimatyzacja

W ofercie firmy Ventia pojawił się nowy rekuperator Komfovent DOMEKT R 300V z najnowszą automatyką C6 SMART HOME. Komfovent jako pierwszy na rynku proponuje urządzenie z wymiennikiem obrotowym wyposażone w izolację z EPP.

Pułapki przy izolacjach wielowarstwowych - jak się nie dać złapać? Wentylacja i klimatyzacja

Odpowiedź eksperta: Warunki techniczne, opublikowane w formie obowiązującego rozporządzenia, narzucają konkretne wymagania związane z ochroną cieplną instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych. Aby je spełnić wykonawcy często decydują się na zastosowanie izolacji dwuwarstwowej, w której pierwszą warstwę stanowi pianka kauczukowa, ...

Wybieramy i kupujemy rekuperator - porównanie 40 central wentylacyjnych Wentylacja i klimatyzacja

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła zdobywa w ostatnich latach coraz większą popularność. Nic w tym dziwnego, bo tradycyjna grawitacyjna jest w wielu domach po prostu nieskuteczna, a do tego energochłonna. W nowych budynkach wymiana powietrza powoduje nawet połowę całkowitych strat ciepła. Żeby je ograniczyć, najlepiej ...

Sharp KC D60EUW - dom i biuro bez smogu Wentylacja i klimatyzacja

Gdy na dobre ruszy sezon grzewczy, znów usłyszymy o smogu. Z myślą o tych, którzy nie chcą obawiać się go w domu i w biurze, powstały oczyszczacze powietrza nowej generacji Sharp KC-D.

Rekuperacja oczyszcza ze smogu: urządzenie OXY Wentylacja i klimatyzacja

Najwyższy stopień oczyszczania powietrza nawiewanego: z zanieczyszczeń mikrobiologicznych oraz smogowych gwarantuje system rekuperacji oferowany przez Rekuperatory.pl.

Wentylacja z odzyskiem ciepła Wentylacja i klimatyzacja

Bez energooszczędnej wentylacji nie ma naprawdę energooszczędnego domu. Jednak zakup dobrej centrali to za mało. Dla działania systemu znaczenie ma wiele czynników – od dobrego zaplanowania kanałów, przez szczelność budynku, aż po sposób sterowania i dbałość w czasie eksploatacji.

EcoVent Verso - zdecentralizowana wentylacja z odzyskiem ciepła niemieckiej firmy Helios Wentylacja i klimatyzacja

Helios EcoVent Verso zalicza się do najlepszych produktów w swojej klasie. Dzięki skonfigurowanym zestawom oraz łatwemu i szybkiemu montażowi, EcoVent Verso stanowi ekonomiczne rozwiązanie wentylacji z odzyskiem ciepła dla pomieszczeń mieszkalnych.