Wentylacja i klimatyzacja

Innowacyjne i energooszczędne wentylatory PREMIUM Wentylacja i klimatyzacja

Firma Marley ma w swojej ofercie innowacyjne i energooszczędne wentylatory PREMIUM. Prezentujemy charakterystykę tych urządzeń.

Wewnętrzny wentylator do optymalnej dystrybucji ciepła między pomieszczeniami Wentylacja i klimatyzacja

W domach i mieszkaniach często występują silne spadki temperatury między ogrzewanymi i sąsiednimi, chłodniejszymi pomieszczeniami. Rozwiązaniem tego problemu jest zastosowanie zestawu do oszczędzania na ogrzewaniu umożliwiającego równomierną dystrybucję ciepła.

Zdrowy klimat  i oszczędność energii w domu - nawiewniki  VENTAIR Wentylacja i klimatyzacja

Firma BREVIS, polski producent znanych z wysokiej jakości nawiewników VENTAIR, oferuje nawiewniki okienne automatycznie sterowane.

Niewielkie rekuperatory o wielkich możliwościach firmy Alnor Systemy Wentylacji Wentylacja i klimatyzacja

Wiemy dobrze, jak trudno znaleźć odpowiednie urządzenie w rozsądnej cenie. Jak wybrać najlepsze spośród wielu dostępnych na rynku? Przede wszystkim należy dopasować je do indywidualnych potrzeb.

Ventia wyróżniona Gazelą Biznesu 2017 Wentylacja i klimatyzacja

Firma Ventia została wyróżniona Gazelą Biznesu za rok 2017 dla najbardziej dynamicznie rozwijających się małych i średnich firmy w Polsce.

Systemy wentylacyjne Lindab z certyfikatem Eurovent Wentylacja i klimatyzacja

Systemy wentylacyjne Lindab zostały objęte certyfikatem Eurovent, który potwierdza zgodność procesów, surowców i produktów ze standardami Norm Europejskich. Organizacja Eurovent została założona 1993 roku i bardzo szybko zdobyła pozycję najważniejszego ośrodka certyfikacyjnego specjalizującego się w weryfikacji danych technicznych ...

Poznaj zalety klimatyzatora AlpicAir Hyper Nordic Wentylacja i klimatyzacja

Marka AlpicAir stworzyła nowy model klimatyzatora ściennego Hyper Nordic. Urządzenie to, wyznacza nowe standardy komfortu. Praca na ekologicznym czynniku chłodniczym R32 oraz zastosowanie najnowocześniejszych rozwiązań technicznych, gwarantują najwyższą klasę energetyczną A+++/A+++. Stylowe wzornictwo panelu z łatwością wpisuje ...

Nowy model klimatyzatora AlpicAir Hyper Nordic Wentylacja i klimatyzacja

Pod marką AlpicAir dostępny jest nowy model klimatyzatora ściennego Hyper Nordic. Urządzenie wyznacza nowe standardy komfortu. Praca na ekologicznym czynniku chłodniczym R32 oraz zastosowanie najnowocześniejszych rozwiązań technicznych gwarantują najwyższą klasę energetyczną A+++/ A+++.

Rozmowy o wentylacji w domu jednorodzinnym Wentylacja i klimatyzacja

Inwestor wypytuje eksperta budowlanego o wentylację w domu jednorodzinnym. Chciałby wiedzieć, dlaczego prawidłowa wymiana powietrza jest tak ważna.

Rozmowy o rekuperatorach. Działanie, rodzaje i koszty Wentylacja i klimatyzacja

Inwestor dopytuje eksperta budowlanego o to, jak rekuperator wpływa na obniżenie kosztów eksploatacyjnych domu i o to na czym dokładnie polega działanie rekuperatora?