Wentylacja i klimatyzacja

Cykl szkoleń autoryzacyjnych dla instalatorów central wentylacyjnych Komfovent DOMEKT Wentylacja i klimatyzacja

Firma Ventia, wyłączny przedstawiciel marki Komfovent na Polskę, zaprasza na szkolenia autoryzacyjne z central wentylacyjnych Komfovent DOMEKT - Edycja 2019.

Postaw na energooszczędną wymianę powietrza Wentylacja i klimatyzacja

Okna stosowane w budynkach z wentylacją grawitacyjną są zazwyczaj wyposażone w mikrowentylację i różnego rodzaju nawiewniki, które w niekontrolowany sposób dostarczają różną objętość powietrza, w zależności od warunków pogodowych.

Rekuperatory MISTRAL we współpracy z systemem FIBARO Wentylacja i klimatyzacja

Wybrane modele rekuperatorów MISTRAL firmy Pro-Vent mogą być w prosty sposób podłączone do systemu Domu inteligentnego FIBARO.

Jakie korzyści daje Bezprzeponowy Płytowy Gruntowy Wymiennik Ciepła PRO-VENT GEO Wentylacja i klimatyzacja

Wymiennik Ciepła PROVENT-GEO umożliwia wykorzystanie gruntu jako naturalnego, potężnego magazynu energii. Dzięki niemu zimą ogrzejemy powietrze dostarczane do domu, latem zaś schłodzimy je, dzięki temu obniżając temperaturę we wnętrzach.

Cykl szkoleń autoryzacyjnych dla instalatorów Wentylacja i klimatyzacja

Firma Ventia od początku roku prowadzi w całej Polsce bezpłatne szkolenia autoryzacyjne dotyczące central wentylacyjnych Komfovent DOMEKT. Są to centrale wentylacyjne do domów jednorodzinnych i mieszkań o wydajnościach od 50 m3/h do 800 m3/h.

Sposób na usuwanie pleśni Wentylacja i klimatyzacja

PILMAS-Zabójca pleśni to płynny środek na pleśń i grzyby składający się z substancji aktywnych z dodatkami stabilizującymi oraz zapachowymi.

Dlaczego warto mieć rekuperację? Wentylacja i klimatyzacja

Rekuperacja to inaczej wentylacja z odzyskiem ciepła. Zapewnia nie tylko skuteczną i w pełni kontrolowaną wymianę powietrza w domu, ale równocześnie odzysk energii (ciepła) z usuwanego powietrza. Wykorzystujemy je do podgrzania tego świeżego, nawiewanego z zewnątrz. Raz wytworzone ciepło wykorzystane jest ponownie. Zaś w tradycyjnym ...

HRU-WALL-RC - decentralny rekuperator z pilotem Wentylacja i klimatyzacja

HRU-WALL-RC to rekuperator decentralny jednorurowy wyposażony w regeneracyjny wymiennik ceramiczny. Przeznaczony jest do montażu w jednym pomieszczeniu. Możliwe jest zsynchronizowanie pracy kilku rekuperatorów.

Kompletny system wentylacyjny Lindab Willa Wentylacja Wentylacja i klimatyzacja

Firma Lindab opracowała kompleksowy i energooszczędny system wentylacji mechanicznej dla budynków mieszkalnych.

Rekuperatorami o wysokim odzysku ciepła AERISnext można sterować także ze smartfonu! Wentylacja i klimatyzacja

Rekuperatorami o wysokim odzysku ciepła AERISnext sterować można na kilka sposobów: przez sterownik w obudowie rekuperatora lub ścienny oraz za pomocą sterownika radiowego RFZ. Ale być może najwygodniejszym sposobem jest obsługa rekuperatora przez aplikację internetową na smartfonie lub tablecie z systemem operacyjnym Android lub iOS.

Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom