Wentylacja i klimatyzacja

Wentylacja - 14 najczęstszych błędów Wentylacja i klimatyzacja

Sprawna wentylacja należy do podstawowych instalacji każdego domu. Odpowiada za wymianę powietrza, poza tym za odprowadzenie zapachów z kanalizacji. Prace związane z wentylacją branżowo są związane również z przewodami spalinowymi kominów. Ponieważ coraz częściej nowe domy wyposażane są w wentylację mechaniczną z odzyskiem ...

Błędy przy wykonywaniu wentylacji Wentylacja i klimatyzacja

Wymiana zużytego powietrza w domu jest niezbędna nie tylko ze względu na zdrowie i samopoczucie mieszkańców, ale też i kondycję samego budynku. Tam, gdzie popełniono błędy przy wykonywaniu wentylacji, dochodzi do trwałego zawilgocenia elementów budynku, a w następstwie tego - do rozwoju grzybów i mikroorganizmów.

Porównanie 39 modeli klimatyzatorów Wentylacja i klimatyzacja

Klimatyzacja nie jest już luksusem, który można spotkać wyłącznie w biurach, hotelach czy centrach handlowych. Obecnie także wielu właścicieli domów decyduje się na zamontowanie urządzenia, które umożliwia utrzymywanie w pomieszczeniach pożądanej temperatury.

Wentylatory Premium MiniVent® M1 firmy Helios Wentylacja i klimatyzacja

Wentylatory Premium MiniVent® M1, pasujące do otworów wentylacyjnych Ø100, Ø120 lub Ø150 mm, są najlepszym wyborem do wentylacji toalet, łazienek, kuchni i innych małych pomieszczeń. Przeznaczone do uniwersalnego montażu: na ścianie lub suficie zarówno w mieszkaniach, jak i w pomieszczeniach przemysłowych i użyteczności publicznej.

Manipulator RC7 easy - komfortowa obsługa centrali wentylacyjnej Wentylacja i klimatyzacja

Nowością w ofercie firmy PRO-VENT jest graficzny manipulator RC7 easy, przeznaczony do obsługi central wentylacyjnych Mistral.

Nowy model klimatyzatora AlpicAir Hyper Nordic Wentylacja i klimatyzacja

Firma Ventia generalny dystrybutor produktów AlpicAir w Polsce wprowadza do swojej oferty flagowy model klimatyzatora – AlpicAir Hyper Nordic. Praca na ekologicznym czynniku chłodniczym R32 oraz najnowocześniejsze rozwiązania techniczne zapewniają najwyższą klasę energetyczną A+++/A+++.

Innowacyjny system wentylacji powietrza od STIEBEL ELTRON Wentylacja i klimatyzacja

Każdy nowy budynek energooszczędny powinien mieć rekuperację, a wybudowanie domu pasywnego bez niej jest praktycznie niemożliwe. STIEBEL ELTRON proponuje systemy wentylacji oraz przygotowania ciepłej wody użytkowej tworzące jeden system gwarantujący najniższe koszty eksploatacyjne.

Prawidłowa instalacja rekuperacji sposobem na oszczędności i komfort przez cały rok. Ventia radzi na co zwrócić uwagę, aby nie popełnić błędów Wentylacja i klimatyzacja

Decydując się na wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła w naszym domu, popularnie zwaną rekuperacją, warto wiedzieć, jakie istotne elementy wpływają na pracę całego systemu. Dobrze zaprojektowana rekuperacja zapewnia: znaczące obniżenie kosztów ogrzewania, możliwość cieszenia się świeżym, zdrowym powietrzem przez ...

Jednostka klimatyzacyjna Stylish - innowacyjność i kreatywność Wentylacja i klimatyzacja

Daikin Europe N.V. w marcu 2018 roku wprowadzi na rynek Stylish - naścienną jednostkę klimatyzacyjną o całkiem nowej konstrukcji, wyposażoną w unikatowe funkcje.

Innowacyjne i energooszczędne wentylatory PREMIUM Wentylacja i klimatyzacja

Firma Marley ma w swojej ofercie innowacyjne i energooszczędne wentylatory PREMIUM. Prezentujemy charakterystykę tych urządzeń.