Poznaj zalety klimatyzatora AlpicAir Hyper Nordic

ARTYKUŁ PROMOCYJNY
Poznaj zalety klimatyzatora AlpicAir Hyper Nordic
Marka AlpicAir stworzyła nowy model klimatyzatora ściennego Hyper Nordic. Urządzenie to, wyznacza nowe standardy komfortu. Praca na ekologicznym czynniku chłodniczym R32 oraz zastosowanie najnowocześniejszych rozwiązań technicznych, gwarantują najwyższą klasę energetyczną A+++/A+++. Stylowe wzornictwo panelu z łatwością wpisuje się zarówno w nowoczesne, jak i klasyczne wnętrza zaciszy domowych lub niewielkich powierzchni komercyjnych.

AlpicAir Hyper Nordic to klimatyzator o szerokim zakresie pracy. Niezawodność urządzenia oraz wysoki wskaźnik efektywności energetycznej gwarantowane są w funkcji chłodzenia nawet przy -25°C oraz -30°C w funkcji grzania.

Oczekując najwyższej jakości klimatyzowanego powietrza oraz wygody i komfortu w użytkowaniu urządzenia, szczególną uwagę należy zwrócić na standardowe funkcje klimatyzatora Hyper Nordic. Model wyposażony jest m.in. w wysoko wydajny filtr plazmowy, 7 prędkości wentylatora, funkcję I FEEL oraz możliwość zdalnego sterowania urządzeniem przez WiFi.

Funkcje klimatyzatora AlpicAir Hyper Nordic

Jonizator plazmowy w urządzeniach AlpicAir to najbardziej efektywny filtr dostępny na rynku. Efektywnie usuwa ze strumienia powietrza nie tylko mikroskopijne cząstki kurzu, pyłów i roztoczy, lecz także oczyszcza powietrze ze szkodliwych bakterii i wirusów, minimalizując ryzyko rozwoju alergii, infekcji dróg oddechowych oraz chorób.

Model Hyper Nordic daje możliwość ustawienia prędkości obrotów wentylatora od super niskiej do super wysokiej, aż w 7-stopniowej skali, co precyzyjnie dostosowuje warunki do poczucia komfortu. Ustawienie Super Low to tylko 21 db(A).

Cicha, niemalże niesłyszalna praca oraz równomiernie rozprowadzona temperatura w pomieszczeniu, sprawiają, że w naszej strefie wypoczynku czy też pracy będziemy odczuwali najwyższy komfort.

Zastosowanie dodatkowego czujnika temperatury, wbudowanego w pilot zdalnego sterowania umożliwia odczyt temperatury powietrza w najbliższym otoczeniu użytkownika. Funkcja ta, zwana I FEEL, ze względu na precyzyjne dopasowanie temperatury do otoczenia może odpowiednio skorygować parametry pracy urządzenia, zwiększając komfort użytkownika oraz zmniejszając pobór energii.

Klimatyzator AlpicAir Hyper NordicStandardowo wbudowany moduł WiFi, daje możliwość sterowania klimatyzatorem za pomocą dedykowanej aplikacji WiFi Smart, zainstalowanej na urządzeniu mobilnym z systemem Android/iOS. Takie rozwiązanie sprawia, że w dowolnym miejscu na świecie, 24 h/dobę nasz klimatyzator jest w zasięgu naszej kontroli. Możemy sterować oraz podglądać parametry pracy naszego klimatyzatora, ustawiać tryby oraz włączać funkcje. Planowanie pracy klimatyzatora generuje oszczędności poboru energii.

Innowacyjna technologia, nowoczesny a zarazem elegancki panel urządzenia oraz szereg standardowo wbudowanych funkcji sprawiają, że klimatyzator AlpicAir Hyper Nordic nie ma sobie równych w swojej klasie urządzeń.

Klimatyzator AlpicAir Hyper Nordic:

  • Ekologiczny czynnik R32
  • Typoszereg: 3,5 – 7,0 kW
  • Klasa energetyczna: A+++/A+++
  • Zakres pracy: chłodzenie -25 ~ 52 °C / grzanie -30 ~ 24 °C
  • Filtr plazmowy, 7 prędkości wentylatora, Grzanie +8°C, Sterowanie WiFi
  • 5 lat gwarancji

Cena, dane techniczne do odnalezienia na stronie www.ventia.pl

Logotyp Ventia

Więcej informacji uzyskasz:
Ventia Sp. z o.o. - dystrybutor marki AlpicAir
Napisz: info@ventia.pl
Zobacz: www.ventia.pl

Zadzwoń: 22 841 11 65

aktualizacja: 2018-03-01

Dodaj komentarz

Pozostałe artykuły z kategorii
Rozmowy o wentylacji w domu jednorodzinnym Wentylacja i klimatyzacja
Inwestor wypytuje eksperta budowlanego o wentylację w domu jednorodzinnym. Chciałby wiedzieć, dlaczego prawidłowa wymiana powietrza jest tak ważna.
Rozmowy o rekuperatorach. Działanie, rodzaje i koszty Wentylacja i klimatyzacja
Inwestor dopytuje eksperta budowlanego o to, jak rekuperator wpływa na obniżenie kosztów eksploatacyjnych domu i o to na czym dokładnie polega działanie rekuperatora?
Rozmowy o popularnych klimatyzatorach domowych Wentylacja i klimatyzacja
Ekspert budowlany odpowiada na 6 kluczowych pytań dotyczących popularnych klimatyzatorów domowych.
Sposoby na utrzymanie czystego powietrza w domu Wentylacja i klimatyzacja
Powietrze w domu może być albo zbyt suche, albo zbyt wilgotne, co niekorzystnie wpływa nie tylko na nasze samopoczucie, ale i zdrowie. Uciążliwości powodują także ...
Problem wentylacji - Syndrom Chorego Budynku Wentylacja i klimatyzacja
Wentylacja to jedna z najbardziej niedocenianych domowych instalacji. Przy okazji remontu w ogóle mało kto o niej pamięta. To błąd. Bo od dobrego działania wentylacji ...
Co to jest Syndrom Chorego Budynku? Jakie są objawy i przyczyny SBS? Wentylacja i klimatyzacja
W domu zaduch i wilgoć, ale okien lepiej nie otwierać, bo ogrzewanie kosztuje. Kratki wentylacyjne zatkane, żeby nie ciągnęło, na ścianach gdzieniegdzie wykwity pleśni. ...

Topowe produkty