Klimatyzatory Daikin Stylish, czyli klimatyczne metamorfozy wnętrz

ARTYKUŁ PROMOCYJNY
Artykuł na: 4-5 minut
Klimatyzatory Daikin Stylish, czyli klimatyczne metamorfozy wnętrz
Wnętrze musi mieć swój charakter. To zrozumiałe. Chodzi przecież o to, aby zaznaczyć nasz indywidualizm, a jednocześnie poczuć się w domu prawdziwie komfortowo. Potrzebna jest więc nie tylko spójna koncepcja aranżacyjna, ale także sprawdzone sposoby na stworzenie przyjaznego klimatu - w dosłownym tego słowa znaczeniu.

Stylowa metamorfoza

Możliwości stylowych aranżacji wnętrz są praktycznie nieograniczone. Mamy do dyspozycji prawdziwe bogactwo farb, tapet, fototapet, okładzin i naklejek ściennych... A jeśli do tego dodamy całą gamę dostępnych drzwi, podłóg, mebli, dywanów oraz wszelkich dodatków, możemy stworzyć wnętrza absolutnie niepowtarzane i zachwycające swoim indywidualnym charakterem.

Wnętrze musi mieć klimat

Ten dosłowny również. Dlatego przy okazji urządzania domu czy mieszkania warto rozważyć zainstalowanie domowego systemu klimatyzacji, którego działanie ma bezpośrednie przełożenie na jakość naszego życia. Nie musimy już się obawiać, że klimatyzator nie będzie wizualnie do niczego pasować. Jak udowadnia firma Daikin, może on stanowić stylowe dopełnienie wnętrza lub dyskretnie się w nie wtapiać.

Komfortowo przez cały rok

Klimatyzacja utrzymuje przez cały rok odpowiednią temperaturę w domu, a zimą może stanowić alternatywę dla tradycyjnych źródeł ciepła. Co ważne, inwestycja w domowy system klimatyzacyjny staje się coraz bardziej opłacalna, zwiększa komfort życia, jakim możemy się cieszyć dzięki swobodnemu regulowaniu temperatury.

Klimatyzator Daikin Stylish w kolorze srebrnym
Klimatyzator Daikin Stylish w kolorze drewna egzotycznego blackwood
Klimatyzator Daikin Stylish w kolorze białym

Klimatyzatory Daikin Stylish

To system klimatyzacji, który zwraca uwagę nie tylko rozwiązaniami funkcjonalnymi (cichą pracą, wysoką efektywnością energetyczną, optymalizacją rozmieszczenia temperatury w pomieszczeniu, sterowaniem za pomocą smartfona itd.), ale przede wszystkim wyjątkowym wzornictwem. Nie przypadkiem jednostka Stylish zdobyła nagrodę Good Design Award za ponadprzeciętne możliwości funkcjonalne oraz innowacyjne wzornictwo.

Klimatyzacja Daikin Stylish sprawdzi się w każdym wnętrzu - jest dostępna w trzech kolorach (biel, srebro i drewno egzotyczne blackwood), a jej niewielkie rozmiary oraz zaokrąglone narożniki tworzą dyskretną i oszczędzającą przestrzeń konstrukcję.

Good Design Award 2017 - logo reddot award 2018 winner - logo
Design Award 2018 - logo

Metamorfoza do wygrania

Kupując jedno z urządzeń klimatyzacyjnych można wygrać stylową metamorfozę wnętrza o wartości 40 000 złotych lub jeden z pięciu oczyszczaczy powietrza Daikin MC70L. Wystarczy wejść na stronę producenta i zarejestrować zakupiony produkt, a przy okazji otrzymać dodatkowe pół roku gwarancji. Warto się pospieszyć, bo konkurs trwa tylko do 30 czerwca 2018 r.

Daikin logo
Daikin Airconditioning Poland
Taśmowa 7
02-677 Warszawa
22 319 90 00
office@daikin.pl
www.daikin.pl
aktualizacja: 2018-06-04

Dodaj komentarz

Pozostałe artykuły z kategorii
Jak dobrać odpowiedni system rekuperacji? Wentylacja i klimatyzacja
Budując nowy dom na każdym kroku analizujemy potrzeby swojej rodziny. Zastanawiamy się nad projektem, materiałami, rozkładem pokoi, itd. Niestety, tak ważną kwestię ...
Wentylacja - 14 najczęstszych błędów Wentylacja i klimatyzacja
Sprawna wentylacja należy do podstawowych instalacji każdego domu. Odpowiada za wymianę powietrza, poza tym za odprowadzenie zapachów z kanalizacji. Prace związane z ...
Błędy przy wykonywaniu wentylacji Wentylacja i klimatyzacja
Wymiana zużytego powietrza w domu jest niezbędna nie tylko ze względu na zdrowie i samopoczucie mieszkańców, ale też i kondycję samego budynku. Tam, gdzie popełniono ...
Porównanie 39 modeli klimatyzatorów Wentylacja i klimatyzacja
Klimatyzacja nie jest już luksusem, który można spotkać wyłącznie w biurach, hotelach czy centrach handlowych. Obecnie także wielu właścicieli domów decyduje się ...
Rozmowy o wentylacji w domu jednorodzinnym Wentylacja i klimatyzacja
Inwestor wypytuje eksperta budowlanego o wentylację w domu jednorodzinnym. Chciałby wiedzieć, dlaczego prawidłowa wymiana powietrza jest tak ważna.
Rozmowy o rekuperatorach. Działanie, rodzaje i koszty Wentylacja i klimatyzacja
Inwestor dopytuje eksperta budowlanego o to, jak rekuperator wpływa na obniżenie kosztów eksploatacyjnych domu i o to na czym dokładnie polega działanie rekuperatora?