Sposób na usuwanie pleśni

ARTYKUŁ PROMOCYJNY
Artykuł na: 2-3 minuty
Sposób na usuwanie pleśni
PILMAS-Zabójca pleśni to płynny środek na pleśń i grzyby składający się z substancji aktywnych z dodatkami stabilizującymi oraz zapachowymi.

PILMAS-Zabójca pleśni (działanie natychmiastowe) - polski produkt z atestem. Konkuruje jakością z zachodnimi markami, a jest w przystępnej cenie. Likwiduje pleśń, grzyby i glony powstałe na wszelkiego rodzaju materiałach stosowanych w budownictwie, wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Nadaje się do czyszczenia zewnętrznych ścian budynków, niezależnie od materiału elewacyjnego (tynki tradycyjne, mineralne, akrylowe, silikonowe i inne).

PILMAS-Zabójcę pleśni można stosować także do czyszczenia płyt betonowych, lastriko, kamienia (np. pomniki), drewna (np. płoty, pergole, ławki, stoły itp).

PILMAS-Zabójca pleśni wnika w podłoże likwidując wszystkie powstałe ogniska pleśni. Wysychając, całkowicie ulega rozkładowi w powietrzu i nie pozostawia po sobie żadnych związków chemicznych szkodliwych dla zdrowia. Może być stosowany w zakładach produkcyjnych, nawet wyrobów spożywczych. Preparat ma wysokie właściwości grzybobójcze i bakteriobójcze. Działa dezynfekująco, pozostawia świeży zapach. Funkcjonalny spryskiwacz (zabezpieczający przed kapaniem) ułatwia nakładanie preparatu w trudnodostępnych miejscach, co skraca do minimum czas poświęcony na pozbycie się problemu pleśni.

Produkt posiada atest PZH oraz Pozwolenie Ministra Zdrowia.

Dostępny w opakowaniach: 280 ml, 650 ml, 1 l, 5 l. Termin przydatności 24 m-ce.

 

Polecamy również:

PILMAS - kominek, piekarnik, grill
Doskonały do czyszczenia szyb kominkowych, kominków, płyt grzejnych szklanych, ceramicznych, indukcyjnych, piekarników, kuchenek, piecyków, opiekaczy oraz grilla.
PILMAS - soda kaustyczna
Udrażnia rury kanalizacyjne, usuwa zatory w zapchanych zlewach (papier, włosy, tłuszcze, odpadki kuchenne, itp.). Usuwa nieprzyjemne zapachy.
PILMAS – kamień, osad i rdza
Aktywna piana czyszcząca, utrzymująca się nawet na pionowych powierzchniach, zostawiając je czyste i błyszczące o świeżym zapachu. Nieodzowna do czyszczenia kabin prysznicowych, armatury kuchennej i łazienkowej, powierzchni chromowych urządzeń sanitarnych, ze stali nierdzewnej, ceramiki, itp. Do zastosowania w domu i ogrodzie.
Logo PILMAS

P.P.H. SBS-SIM
Mińsk Mazowiecki
www.sbs-sim.pl

aktualizacja: 2018-11-29

Dodaj komentarz

Poradnik
Najświeższe informacje wprost na Twoją skrzynkę dwa razy w tygodniu!

Pozostałe artykuły z kategorii
Sposób na usuwanie pleśni Wentylacja i klimatyzacja
PILMAS-Zabójca pleśni to płynny środek na pleśń i grzyby składający się z substancji aktywnych z dodatkami stabilizującymi oraz zapachowymi.
Dlaczego warto mieć rekuperację? Wentylacja i klimatyzacja
Rekuperacja to inaczej wentylacja z odzyskiem ciepła. Zapewnia nie tylko skuteczną i w pełni kontrolowaną wymianę powietrza w domu, ale równocześnie odzysk energii ...
Oczyszczacze powietrza: jak dobrać, jak działają, ile kosztują? Wentylacja i klimatyzacja
Powietrze w pomieszczeniach można oczyścić, korzystając z urządzeń zwanych oczyszczaczami. Ich filtry wyłapują tworzące smog cząstki pyłów zawieszonych, kurz, ...
Sposoby na utrzymanie czystego powietrza w domu Wentylacja i klimatyzacja
Powietrze w domu może być albo zbyt suche, albo zbyt wilgotne, co niekorzystnie wpływa nie tylko na nasze samopoczucie, ale i zdrowie. Uciążliwości powodują także ...
Jak dobrać odpowiedni system rekuperacji? Wentylacja i klimatyzacja
Budując nowy dom na każdym kroku analizujemy potrzeby swojej rodziny. Zastanawiamy się nad projektem, materiałami, rozkładem pokoi, itd. Niestety, tak ważną kwestię ...
Wentylacja - 14 najczęstszych błędów Wentylacja i klimatyzacja
Sprawna wentylacja należy do podstawowych instalacji każdego domu. Odpowiada za wymianę powietrza, poza tym za odprowadzenie zapachów z kanalizacji. Prace związane z ...
Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom