Woda i kanalizacja

Promocja filtrów Jasper w Biedronce Woda i kanalizacja

Wspaniałe ceny na dzbanek filtrujący Aquaphor Jasper, ekonomiczny zestaw wkładów uniwersalnych B25 Maxfor 2+1 GRATIS oraz wkłady z magnezem tylko w Biedronce!

Jakie rodzaje rur stosuje się w instalacjach kanalizacyjnych? Woda i kanalizacja

Używane dawniej rury kanalizacyjne z żeliwa lub kamionki zostały wyparte przez wyroby z tworzyw sztucznych - polichlorku winylu (PVC) lub polipropylenu (PP). I nic w tym dziwnego, bo są tańsze, całkowicie odporne na korozję, lekkie, łatwo je ciąć i montować.

Sieciowe przyłącze wodociągowe czy własna studnia? Woda i kanalizacja

Chociaż jeszcze pół wieku temu nie brakowało domów bez bieżącej wody i kanalizacji, to dziś trudno sobie wyobrazić życie bez tych udogodnień. Najbardziej odczuwamy to w razie jakiejś awarii. Jednak woda jest potrzebna już na etapie budowy, bez niej nie przygotujemy zapraw, tynków itd. Dlatego zaopatrzenie w wodę i odbiór ...

Planujesz instalację wodno-kanalizacyjną? Uważaj na te błędy! Woda i kanalizacja

Instalację wodno-kanalizacyjną należy starannie przemyśleć już na etapie projektowania domu. Jeśli chcesz uniknąć denerwujących niedoróbek lub kosztownych przeróbek sprawdź 12 najczęściej popełnianych błędów podczas planowania instalacji wodno-kanalizacyjnej.

Jak połączyć rury stalowe i plastikowe? Woda i kanalizacja

Muszę podłączyć się do stalowych rur z zimną i ciepłą wodą przebiegających po drugiej stronie ścianki działowej. Słyszałem, że takie podłączenie można zrobić z tzw. opaski po wywierceniu otworu w rurze stalowej i założeniu obejmy. Czy takie rozwiązanie jest dobre i jakie materiały należy zastosować?

Filtry odwróconej osmozy - krystalicznie czysta woda prosto z kranu od Aquaphor Woda i kanalizacja

Warto zadbać samemu o jakość wody i dostarczanych z nią minerałów oraz wygodę i dostępność tego podstawowego dla nas napoju i składnika potraw. Nowoczesna technologia stosowana w kompaktowych filtrach Aquaphor pozwala w bardzo prosty sposób oczyszczać wodę w każdym domu.

Przepływowe filtry do wody Dafi Woda i kanalizacja

Przepływowe filtry do wody Dafi stanowią najskuteczniejszy sposób poprawy jakości wody bezpośrednio w punkcie jej poboru. Mogą być stosowane w konfiguracjach kilkuelementowych, w mieszkaniach, jak i domach jednorodzinnych - bezpośrednio na rurze doprowadzającej wodę do domu.

Odpływ ścienny Scada: trzy zalety, wiele korzyści Woda i kanalizacja

Rzadko spotyka się rozwiązania designerskie i funkcjonalne zarazem, jednak odpływ ścienny Scada marki KESSEL udowadnia, że te dwie cechy z powodzeniem mogą iść ze sobą w parze. Świadczy o tym jego kilka głównych zalet i wiele płynących z nich dla użytkowników korzyści.

Co to jest kanalizacja ogólnospławna i kanalizacja rozdzielcza? Woda i kanalizacja

Ogólnie, hasło ścieki oznacza wodę zanieczyszczoną podczas jej wykorzystywania oraz wodę odprowadzaną przewodami kanalizacyjnymi.

Promocja filtra dzbankowego Aquaphor ONYX tylko w Biedronce! Woda i kanalizacja

Do końca 2017 roku trwa świąteczna promocja nowego dzbanka ONYX + 3 wkłady filtrujące wzbogacające wodę w magnez. Promocyjne ceny tylko w sklepach sieci Biedronka.