Wokół domu

Nowe salony dołączyły do sieci KRISHOME Garaż

Sieć salonów stolarki KRISHOME to odpowiedź na potrzeby konsumenta nowej generacji. KRISPOL postawił na holistyczne podejście do procesu zakupu okien, rolet, drzwi i bramy. Od momentu projektu, poprzez wybór produktów, pomiar, dostawę w jednym terminie, profesjonalny montaż i skuteczną opiekę serwisowo-gwarancyjną.

Kwadratowe płyty FORZA w ofercie PROBET-DASAG! Tarasy i balkony

Oferta firmy PROBET-DASAG, została poszerzona o kwadratowe płyty FORZA, dedykowane obiektom użyteczności publicznej. Wykonane z wysokiej jakości spoiwa i wyselekcjonowanych kruszyw płyty dostępne są w dwóch rozmiarach i czterech wariantach kolorystycznych.

AEG - 120 lat innowacji Narzędzia ogrodnicze

Historia marki Allgemeine Elektricitäts- Gesellschaft, dziś znanej pod nazwą AEG, sięga już 120 lat. Od początku istnienia marka miała ogromny wkład w rozwój branży narzędziowej.

Poradnik mycia pod ciśnieniem, czyli powinniśmy wiedzieć o urządzeniach wysokociśnieniowych? Narzędzia ogrodnicze

Budowa domu i aranżacja jego otoczenia czy zakup auta to poważne inwestycje. Kluczem do zachowania długo pięknego wyglądu oraz, co za tym idzie, wartości naszego majątku jest odpowiednia dbałość. Urządzeniem, które w tym pomoże jest bez wątpienia myjka ciśnieniowa. Pozwoli ona oczyścić bardzo wiele różnego rodzaju powierzchni ...

LEKCJE OSZCZĘDNOŚCI - 4-etapowa promocja firmy KRISPOL Garaż

Firma KRISPOL, wiodący producent kompletu stolarki dla domu, rozpoczęła sezon promocyjny. W nawiązaniu do popularnych promocji "Back To School" producent zaproponował 4 akcje specjalne pod wspólnym hasłem "LEKCJE OSZCZĘDNOŚCI". Dzięki nim, Klienci detaliczni będą mogli nabyć flagowe produkty KRISPOL w bardzo korzystnej cenie.

Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka YATO YT-82788 Narzędzia ogrodnicze

Wiertarko-wkrętarka YATO YT-82788 przyda się w każdym warsztacie i domu. Zasilanie akumulatorowe zapewnia pełną swobodę podczas pracy, a japoński silnik nadaje narzędziu wyjątkową trwałość.

Nawierzchnie ogrodowe Pressbeton® firmy Bautech Tarasy i balkony

Nawierzchnia podjazdu przed domem bywa narażona na duże obciążenia a także wycieki oleju czy benzyny. PRESSBETON® jest bardzo wytrzymały. Odpowiednio zaimpregnowany łatwo się czyści strumieniem zwykłej wody nawet z substancji oleistych i paliw, choć nawierzchnia z betonu stemplowanego nie jest śliska.

Ogrodzenie ROMA Horizon w ofercie JONIEC Ogrodzenia

Firma JONIEC® wzbogaciła ofertę kolorów jednego ze swoich produktów - ogrodzenia ROMA Horizon.

Bramy ogrodzeniowe - obowiązujące przepisy i charakterystyka Ogrodzenia

Poruszająca się samochodem rodzina częściej używa bramy wjazdowej, niż furtki. Z tego względu bardzo ważne jest staranne zaprojektowanie i wykonanie głównego wjazdu na posesję, jak również odpowiednie dobranie rodzaju wrót i sposobu operowania nimi. Wersje z napędem są najwygodniejsze!

Nigdy nie stosujcie drewna sosnowego na ogrodzenie! Ogrodzenia

Mam drewniany dom, więc ogrodzenie również wykonałam z drewna. Za pierwszym razem popełniłam jednak podstawowy błąd - olchowe sztachety zamocowałam do poprzeczek z drewna sosnowego! - mówi Giesia, Czytelniczka Budujemy Dom, która ogrodzenie stawiała w 2001 i 2017 r.