Wokół domu

JONIEC® zaprojektuje kartkę świąteczną w oparciu o prace konkursowe Ogrodzenia

Firma JONIEC® po raz kolejny zaprojektuje swoją kartkę świąteczną w oparciu o prace konkursowe uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej prowadzonych przy Stowarzyszeniu Remedium w Tymbarku. Warsztaty organizowane są dla dorosłych osób niepełnosprawnych. 9 listopada 2018 .r. w Bibliotece Publicznej w Tymbarku odbyła się uroczystość ...

jakabrama.pl, czyli konfigurator bram Novoferm Garaż

Novoferm Polska uruchomił konfigurator bram garażowych ISO45 - narzędzie umożliwiające sprawne dopasowanie parametrów bramy do potrzeb klienta.

Bruki klinkierowe Vandersanden - naturalny materiał nawierzchniowy Ogród

Bruki klinkierowe Vandersanden są naturalnym materiałem nawierzchniowym, wypalanym z gliny i piasku. Są przyjazne dla środowiska, ponieważ nie zawierają żadnych sztucznych dodatków, domieszek czy barwników.

Invisible Post Box - nowość w ofercie Konsport Ogrodzenia

Już wkrótce w ofercie firmy Konsport pojawi się zupełnie nowy produkt - Invisible Post Box, czyli niewidoczna skrzynka na listy.

Markiza z dodatkowym cieniem Schattenplus Tarasy i balkony

Dodatkowy cień "Schattenplus" jest przeciwsłonecznym poszyciem, które daje się dodatkowo opuszczać z przodu na markizie jako zasłona. Markilux oferuje to praktyczne narzędzie teraz także dla markizy pod szklane zadaszenia 779/879.

Firma Kärcher już 25 lat obecna na polskim rynku! Narzędzia ogrodnicze

24 października 2018 r. firma Kärcher Sp. z.o.o. obchodziła jubileusz 25 lat obecności na polskim rynku. W tym dniu, w pięknych wnętrzach Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie zgromadzili się niemal wszyscy, dzięki którym firma Kärcher z sukcesem już od ćwierćwiecza działa w Polsce.

Firma WIŚNIOWSKI po raz siódmy Liderem Rynku Stolarki Garaż

Firma WIŚNIOWSKI po raz siódmy z rzędu otrzymała tytuł Lidera Rynku Stolarki, zwyciężając w kategorii bram garażowych. To samo wyróżnienie w segmencie automatyki otrzymał jej partner biznesowy firma Somfy, z którym od kilku lat z powodzeniem rozwija ideę smartCONNECTED, wprowadzając bramy, okna, drzwi i ogrodzenia w nowy ...

Nawierzchnia z kostki z posypką mineralną ma wady i zalety Ogród

Dom stoi 30 m od głównej drogi, potrzebny był długi utwardzony podjazd, dlatego wybraliśmy kostkę betonową. Kostka z posypką mineralną ma wady i zalety. Rzeczywiście, trudniej się na niej pośliznąć po deszczu, lecz dzieci szybko przekonały się, że każdy upadek z rolek kończy się raną i bólem - mówią Ewa i Tomek, ...

Granitowa kostka brukowa ułożona na gliniastym i podmokłym gruncie Ogród

Potrzebowaliśmy rzetelnego i doświadczonego rzemiechy, bo grunt na naszej posesji jest gliniasty i okresowo podmokły. Klucz do sukcesu to poprawne wykonanie... podbudowy - mówią Ewa i Paweł, Czytelnicy Budujemy Dom, którzy kostkę z granitu położyli w 2011 r.

Nowa akumulatorowa młotowiertarka SDS-plus od YATO Narzędzia ogrodnicze

Lekka i ergonomiczna młotowiertarka YATO YT-82770, dzięki niewielkiej wadze, krótkiemu korpusowi i zasilaniu wytrzymałą baterią, doskonale sprawdza się podczas montażu sufitów podwieszanych i seryjnego wiercenia w betonie.

Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom