Wokół domu

Nowy młot wyburzeniowy Hikoki SDS Max model H41MB2 Narzędzia ogrodnicze

Nowy młot wyburzeniowy Hikoki SDS Max model H41MB2 ma szybkomocujący uchwyt SDS-MAX z możliwością prostego i szybkiego montażu oraz regulacją ustawienia narzędzia roboczego. Rękojeść przednia z możliwością regulacji ustawienia.

Beton DECO STELLO - nawierzchnia, która świeci Ogród

Monolityczny beton nawierzchniowy to trwały i odporny na obciążenia materiał. Dzięki technologii barwienia w masie, stosowanej w produktach DECO COLLORE oraz technologii eksponowania kruszywa w DECO STONE, nawierzchnie mogą uzyskiwać atrakcyjny wygląd i konkurować z klasycznymi rozwiązaniami z kostki brukowej lub kamienia.

Kalkulator tarasów Tarasy i balkony

Kalkulator tarasów: możesz wybrać potrzebne materiały, rodzaj deski (jej wymiary), rozstaw legarów, rodzaj listwy wykończeniowej i szerokość szczeliny międzydeskowej.

Kompletujemy niezbędnik początkującego majsterkowicza Narzędzia ogrodnicze

Sposób na spędzanie wolnego czasu, pasja do rękodzieła czy poszukiwanie oszczędności sprawiają, że coraz częściej decydujemy się na majsterkowanie w domowym zaciszu. Samodzielne przeprowadzamy remonty i odświeżamy wnętrza naszych czterech ścian. O czym warto pamiętać wyposażając i urządzając warsztat początkującego ...

Kiedy i jak przesadzać drzewa w ogrodzie? Ogród

Wielu inwestorów spotyka się z sytuacją, że drzewo, bądź drzewa, rosnące na działce, przeszkadzają w danym miejscu. Może być to związanie z planowaną budową domu, altany czy basenu - a więc z koniecznością pozyskania przestrzeni. Innym razem - ze zbyt bliskim sąsiedztwem drzew i określonych obiektów. Zamiast karczować, ...

Estetyczne i trwałe wykończenie balkonów i tarasów Tarasy i balkony

Większość tarasów po kilku latach wymaga remontu. Płytki odpadają, zaś płyta betonowa pod nimi kruszy się i pęka. Najczęściej da się go naprawić, jednak zwykle zamiast po raz kolejny kleić płytki warto zdecydować się na zmianę technologii jego wykończenia. Wbrew pozorom może to być rozwiązanie prostsze i tańsze.

JONIEC® zaprojektuje kartkę świąteczną w oparciu o prace konkursowe Ogrodzenia

Firma JONIEC® po raz kolejny zaprojektuje swoją kartkę świąteczną w oparciu o prace konkursowe uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej prowadzonych przy Stowarzyszeniu Remedium w Tymbarku. Warsztaty organizowane są dla dorosłych osób niepełnosprawnych. 9 listopada 2018 .r. w Bibliotece Publicznej w Tymbarku odbyła się uroczystość ...

Bruki klinkierowe Vandersanden - naturalny materiał nawierzchniowy Ogród

Bruki klinkierowe Vandersanden są naturalnym materiałem nawierzchniowym, wypalanym z gliny i piasku. Są przyjazne dla środowiska, ponieważ nie zawierają żadnych sztucznych dodatków, domieszek czy barwników.

Invisible Post Box - nowość w ofercie Konsport Ogrodzenia

Już wkrótce w ofercie firmy Konsport pojawi się zupełnie nowy produkt - Invisible Post Box, czyli niewidoczna skrzynka na listy.

Markiza z dodatkowym cieniem Schattenplus Tarasy i balkony

Dodatkowy cień "Schattenplus" jest przeciwsłonecznym poszyciem, które daje się dodatkowo opuszczać z przodu na markizie jako zasłona. Markilux oferuje to praktyczne narzędzie teraz także dla markizy pod szklane zadaszenia 779/879.

Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom