Wokół domu

Płyty Synergio - nowość w ofercie Libet Ogród

Atrakcyjny, geometryczny kształt i trzy wyraziste barwy - to wyróżniki płyt Synergio, tegorocznej nowości, którą znajdziemy w kolekcji Libet Decco Monocolor. Zróżnicowane wymiary elementów sprawiają, że mogą one być rozmaicie zestawiane w bardzo abstrakcyjne układy nawierzchni, które doskonale wpiszą się w nowoczesne aranżacje.

Hitachi Koki zmienia się w HiKOKI Narzędzia ogrodnicze

Obecna na rynku od 70 lat marka Hitachi Koki od jesieni tego roku będzie funkcjonować na całym świecie pod nazwą HiKOKI.

Zalety nowoczesnego parku maszyn do pielęgnacji ogrodu Narzędzia ogrodnicze

Od jakiegoś czasu staram się ułatwiać sobie ogrodowe prace i unowocześniam park maszyn. Szufle do odśnieżania podjazdu i dziedzińca z ulgą odstawiłem w kąt, bo kupiłem spalinową odśnieżarkę. Ręczne piły i sekatory zastąpiła pilarka łańcuchowa, natomiast narzędzia do kopania i spulchniania ziemi w warzywniku - glebogryzarka ...

WIŚNIOWSKI Orłem Polskiej Stolarki w kategorii Kreator Trendów Garaż

17 maja 2018 r. w Iławie podczas uroczystej Gali IX Kongresu Stolarki Polskiej wręczono nagrody Orzeł Polskiej Stolarki - Kreator Trendów. Laureatem została marka WIŚNIOWSKI, która od lat wyznacza kierunki branży.

Chodzenie z kosiarką traktuję jak jogging na świeżym powietrzu Narzędzia ogrodnicze

Jednobiegowa kosiarka jest jak najbardziej OK, bo nie muszę myśleć o nadawaniu jej różnej prędkości. Na zakrętach puszczam dźwignię napędu, potem znowu łapię. Obudowa przez 10 lat lekko się porysowała, ale nigdzie nie pękła - mówi Ola, Czytelniczka Budujemy Dom, która ogród użytkuje 10 lat.

Zadaszenie tarasu Greenline od firmy Verasol Tarasy i balkony

Greenline od firmy Verasol to idealne rozwiązanie kwestii zadaszenia tarasu.

Nowy model pergoli typu Bioclimatica Tarasy i balkony

W tym sezonie firma Perfecta wprowadza do sprzedaży nowy model pergoli typu Bioclimatica o symbolu R 640.

Do pielęgnacji 4000 m2 ogrodu najtrudniej kupić porządne rękawice! Narzędzia ogrodnicze

Z drobnego osprzętu tak naprawdę nie mogę kupić tylko... porządnych rękawic. Podczas pielenia przez tkaninowe przenika brud, podobnie jak przez częściowo gumowane. W rękawicach z gumy szybko pocą się ręce, guma się rwie - mówi Małgosia, Czytelniczka Budujemy Dom, która narzędzia użytkuje od 18 lat.

Nowa wersja aplikacji Libet Inspiracje Ogród

Jeszcze więcej ciekawych zdjęć aranżacyjnych, nowe propozycje produktowe, przydatne funkcjonalności... zaktualizowana wersja aplikacji Libet Inspiracje jest już do dyspozycji użytkowników urządzeń mobilnych.

Colour on demand - serwis osobistego wyboru koloru poszyć markizowych Tarasy i balkony

Leżeć na zewnątrz pod miętowozielonym poszyciem markizowym? Albo jeszcze lepiej, pod takim w kolorze jeżyny? Albo może pod cytrynowożółtym? Żaden problem. Bo w markilux każde poszycie markizowe przy zakupie markizy można indywidualnie farbować.

Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom