Wykańczanie

Nowa identyfikacja wizualna marki Dekoria Wyposażenie wnętrz

Dekoria odświeża wizerunek swojej marki. W pierwszym etapie rebrandingu został zmieniony jej logotyp - pojawił się on w komunikacji marketingowej 6 lutego 2018 r.

Rozmowy o budowaniu ścian działowych Ściany wewnętrzne

Ekspert budowlany podpowiada, na co zwracać uwagę podczas wznoszenia ścian działowych.

Lista Dekoria.pl - 5 niezawodnych upominków na walentynki Wyposażenie wnętrz

"All you need is love" - zwłaszcza w walentynki! 14 lutego podaruj ukochanej osobie miły drobiazg. Jeśli jeszcze nie masz na niego pomysłu, sprawdź naszą listę 5 niezawodnych upominków.

Elementy jastrychowe FERMACELL - ciepła i cicha podłoga w twoim domu Podłogi i posadzki

Wykonywanie prac podłogowych zawsze wiąże się z poważnymi utrudnieniami ograniczającymi częściowe bądź całkowite użytkowanie pomieszczeń. Idealnym rozwiązaniem tego problemu będzie zastosowanie gotowych elementów jastrychowych FERMACELL.

Nowe kolory cegieł i płytek marki Vandersanden Ściany wewnętrzne

Nowe "stare" kolory cegieł i płytek w ofercie Vandersanden. Brzmi paradoksalnie? Trochę tak, ale wytłumaczenie jest bardzo proste.

Planowanie kolejności robót - wykańczamy dom Wyposażenie wnętrz

To na tym etapie marzenia nabierają ostatecznych kształtów. W domu pojawiają się drewniane i ceramiczne posadzki, ściany zyskują kolory, w łazience błyszczą płytki i nowa armatura. Niestety, teraz najłatwiej „popłynąć” finansowo. Rozrzut cen materiałów wykończeniowych jest ogromny i potrzeba żelaznej dyscypliny, żeby ...

Baumit z wyróżnieniem Budowlana Firma Roku 2017! Chemia budowlana

23 stycznia 2017 r. w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie odbyła się Gala Builder Awards. Jednym z punktów programu było wręczenie nagród firmom i osobom, które swoimi działaniami w minionym roku przyczyniły się do poprawienia kondycji sektora budowlanego w Polsce. Szczególnie zadowolona może być spółka Baumit, dwukrotnie ...

Jak poprawnie obliczyć ilość potrzebnych kasetonów na pokrycie sufitu podwieszanego? Ściany wewnętrzne

Zamierzam zamontować sufit kasetonowy, ale wymiary pomieszczenia 3,75 x 5,00 m nie pozwalają na symetryczne rozmieszczenie pól o wymiarach modułowych 0,6 x 0,6 m. Jak dobrać rozstawienie profili montażowych aby uzyskać estetyczne wykończenie sufitu?

Jak i z czego postawić stelaż pozwalający na pokrycie płytami gipsowo-kartonowymi półokrągły barek? Ściany wewnętrzne

Chciałbym między kuchnią a jadalnią zbudować półokrągły barek. Zamierzam w jego ściance umieścić dekoracyjne oświetlenie ledowe w postaci przezroczystych paneli. Początkowo myślałem o postawieniu konstrukcji murowanej, ale ze względu na instalację elektryczną chyba będzie lepiej zbudować ją jako szkieletową. Jak i ...

Wielki Finał WOŚP - Śnieżka po raz kolejny zagrała rekordowo Chemia budowlana

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA od wielu lat wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Również podczas 26. Finału wywodząca się z Podkarpacia firma, wspomogła fundację za pośrednictwem dwóch lokalnych sztabów. W tym roku datek od Śnieżki wyniósł łącznie 60 000 zł.