Wykańczanie

Olej do drewna TARASY I MEBLE firmy DEKSPOL Chemia budowlana

Drewno ciągle narażone jest na destrukcyjny wpływ czynników atmosferycznych. Skala negatywnego oddziaływania czynników bardzo się różni - od powierzchniowej, dotyczącej sfery wizualnej, po bardzo poważną, która wskazuje konieczność wymiany uszkodzonego drewna na nowe.

Impregnaty firmy HMF24 do zabezpieczania drewna Chemia budowlana

Łodzie i budynki z drewna można chronić tymi samymi preparatami. Impregnaty firmy Kelmolis i HMF24.pl doskonale nadają się do zabezpieczania łodzi. Firma HMF24 wykonała remont jednostki pływającej "Rytman", a także "Daru Mazowsza" - największej łodzi pływającej po Wiśle. Do prac wytypowano preparaty właśnie firmy Kelmolis ...

Jak impregnować drewno konstrukcyjne? Chemia budowlana

Drewno konstrukcyjne potrafi przetrwać lata w niezmienionym stanie, jednak pod jednym bardzo istotnym warunkiem - musi być odpowiednio zaimpregnowane. Przed czym należy zabezpieczyć drewno konstrukcyjne? Czym impregnować drewno konstrukcyjne i w jaki sposób to zrobić? Podpowiadamy.

Płytki Stara Cegła Kafel do podłóg i tarasów Podłogi i posadzki

Pełne uroku z dawnych lat płytki w stylu starej cegły są bardzo chętnie wykorzystywanym elementem do wykończenia wnętrz. Stosowane są również do tworzenia dekoracji na zewnątrz budynku. Płytki Stara Cegła Kafel przeznaczone są do wykładania przede wszystkim podłóg i tarasów.

Wykańczanie ścian i sufitów płytami g-k - instrukcja montażu Ściany wewnętrzne

Płyty gipsowo-kartonowe wykorzystuje się do budowy ścian działowych i podwieszanych sufitów oraz jako okładziny ścienne, zastępujące tradycyjny tynk. Pracuje się nimi łatwiej i szybciej niż w technologii murowanej, a plac budowy jest czystszy, bo nie potrzeba zaprawy ani dużej ilości wody.

Schody z drewna dębowego: realizację awangardowego projektu zweryfikowało życie Schody

Wymyśliliśmy minimalistyczne schody wspornikowe bez balustrady. Na ścianie miały wisieć tylko drewniane stopnice. Realizację awangardowego projektu zweryfikowało jednak życie. Mieliśmy trudności ze znalezieniem wykonawcy, a później doszła jeszcze troska o bezpieczeństwo córek - mówią Basia i Marcin, Członkowie Klubu Budujących ...

Za schody, balustrady i poręcze zapłaciliśmy ponad 45 000 zł Schody

Schody są u nas częścią reprezentacyjnej strefy dziennej, dlatego starałam się wykończyć je solidnie i materiałami pasującymi do wystroju parteru. Podłogi wykończyłam szarym granitem, więc poleciłam kamieniarzom położyć go również na schodach - mówi Bogusia, Członkini Klubu Budujących Dom, która schody użytkuje od 2016 r.

Wapienna gładź szpachlowa Baumit KlimaFinish Chemia budowlana

Baumit KlimaFinish to gotowa wapienna gładź szpachlowa przeznaczona do ręcznego i maszynowego wygładzania ścian oraz sufitów wewnątrz budynków, będąca odpowiedzią na potrzeby współczesnego budownictwa w zakresie zdrowego mieszkania.

Dwubiegowe schody z żelbetu i balustrada kosztowały 12 000 zł Schody

Z precyzyjnym wylaniem żelbetowej konstrukcji, co jest ogromnie trudne, murarze poradzili sobie dobrze. Dolne stopnie od razu miały idealne wymiary, tylko w górnych trochę się rozjeżdżały - mówią Monika i Łukasz, Członkowie Klubu Budujących Dom, którzy dwubiegowe schody użytkują od 2011 r.