Wykańczanie

Kolorem 2018 marki Dekoral został Czarny Płomień Chemia budowlana

Marka Dekoral w 2018 roku postawiła na czerń - Czarny Płomień, która symbolizuje nowoczesność, odwagę, dodaje pewności siebie. Jednocześnie, kolor doskonale odpowiada na naszą współczesną potrzebę prywatności i intymności. Im bardziej dzielimy się swoim życiem w internecie tym bardziej chcemy, aby nasz dom był azylem, ...

Jak urządzić sypialnię? Zobacz najmodniejsze wnętrza Wyposażenie wnętrz

Sypialnia to nasza przystań, bezpieczna oaza, dzięki której odzyskujemy siły potrzebne na nadchodzący dzień. Wygoda jest tu na pierwszym miejscu.

Jak urządzić modny pokój dla dziecka? Zobacz nasze aranżacje Wyposażenie wnętrz

Pokój dziecięcy to miejsce inne niż reszta domu, wyjątkowe. Urządzamy go z radością i dbałością o detale, ale musimy pogodzić się z tym, że szybko ulegnie metamorfozie. Powinien przecież dorównać kroku najmłodszym członkom rodziny.

Finishjodła francuska Dąb thermo w ofercie Finishparkiet Podłogi i posadzki

Finishjodła francuska Dąb thermo to tradycyjna doskonałość w nowoczesnym wydaniu.

Jak urządzić salon? Zobacz przykładowe aranżacje Wyposażenie wnętrz

Dawniej był najokazalszym pomieszczeniem w pałacu lub dworze. Dziś salon jest nieodłącznym elementem domów i mieszkań w bloku. Stracił nieco na dekoracyjności, za to zyskał nowe funkcje. Czy można go dobrze zaprojektować?

Beton dekoracyjny na ścianach nowoczesnych wnętrz Ściany wewnętrzne

Beton na ścianie od kilku lat króluje w aranżacji wnętrz. Pomimo swojego surowego wyglądu, stał się hitem wśród dekoratorów.

Drewno na ścianach ciekawym rozwiązaniem aranżacyjnym Ściany wewnętrzne

Boazeria typowa dla lat 80. ubiegłego stulecia jest prawdopodobnie pierwszym skojarzeniem, kiedy słyszymy o ścianach wykończonych drewnem. Współczesne sposoby wykorzystania tego materiału w aranżacji wnętrz pozwalają na osiągnięcie pięknych kompozycji na bardzo wiele sposobów.

Wykańczamy ściany wewnętrzne kamiennymi płytkami Ściany wewnętrzne

Ciekawą propozycją wykończenia ścian wewnętrznych jest położenie na nich płytek z kamienia naturalnego, klinkierowych, czy cegłopodobnych. Fantastycznie sprawdzają się w kuchni, pomiędzy blatem a górnymi szafkami, jak też jako okrycie zewnętrznej ściany wyspy. Takie rozwiązanie równie często stosuje się w salonie lub ...

Tapety sposobem na wykończenie ścian wewnętrznych Ściany wewnętrzne

Tapetowanie daje równie wiele możliwości podczas wykańczania wnętrza, co farby. Wzory jakie mogą znaleźć się na tapecie są przeróżne, zaczynając od prostych geometrycznych, kończąc na fototapetach.

Sposoby na malowanie ścian wewnętrznych Ściany wewnętrzne

Sposobów na malowanie ścian może być tyle, ile osób, które się tego podejmują. Wszystko zależy od naszych chęci, głowy pełnej pomysłów oraz czasu, który jesteśmy w stanie przeznaczyć na pracę nad konkretnym pomieszczeniem.