Wykańczanie

Kolekcja AROQ STONE DESIGN od Arbiton Podłogi i posadzki

Arbiton wprowadza wodoodporne, trwałe podłogi winylowe AROQ STONE DESIGN do szybkiego montażu wykorzystujące unikalne właściwości maty MULTIPROTEC FASTLAY. To rozwiązanie możemy stosować w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu, ponieważ wyróżnia je bardzo wysoka odporność na ścieranie i obciążenia.

Porównanie 35 farb do ścian wewnętrznych Chemia budowlana

Dyspersyjne, lateksowe, dekoracyjne, tablicowe - to tylko niektóre określenia stosowane w odniesieniu do współczesnych farb. Jest ich tyle, że trudno się połapać. Oprócz standardowych produktów do malowania ścian w pomieszczeniach, znajdziemy takie, które przeznaczone są do zadań specjalnych - tworzenia ciekawych struktur ...

Fuga Knauf Elastyczna do słabochłonnych lub niechłonnych płytek ceramicznych Chemia budowlana

Fuga Knauf Elastyczna doskonale nadaje się do fugowania słabochłonnych lub niechłonnych płytek ceramicznych ściennych i podłogowych o spoinach od 2 mm do 10 mm szerokości, mocowanych na nieodkształcalnych podłożach, tam gdzie wymagana jest wodoszczelność.

Beton architektoniczny RELIEF firmy Bruk-Bet Ściany wewnętrzne

Płyty z betonu architektonicznego swoją popularność zawdzięczają surowemu i minimalistycznemu wyglądowi, który idealnie wpisuje się w nowoczesne i eleganckie wnętrza. Płyty mogą stanowić mocny akcent uzupełniający lub gdy pokryją większą powierzchnię ściany, pełnią rolę samodzielnej dekoracji, nadając wnętrzu modernistyczny ...

Wybierasz krzesła do domu? Sprawdź, na co zwrócić uwagę! Wyposażenie wnętrz

Dobór odpowiednich krzeseł do domu jest niezwykle ważny - wpływają one na charakter pomieszczenia oraz zapewniają komfort podczas rodzinnych obiadów i domowych przyjęć. Zastanawiasz się, jak wybrać wygodny mebel do stołu? Oto wskazówki, dzięki którym zakupy staną się znacznie łatwiejsze!

Trwałość, czystość, elegancja, czyli betonowa podłoga w Twoim domu Podłogi i posadzki

Nowoczesne, zapewniają indywidualną aranżację wnętrza, a przede wszystkim są bardzo praktyczne. Mowa o posadzkach dekoracyjnych z mikrocementu CREATIVO BAUFLOOR, które sprawdzą się w każdym wnętrzu, także w Twoim domu.

Mikrocement, czyli co? Podłogi i posadzki

"Mikrocement" czyli produkt, który umożliwia wykonanie, odpornej na użytkowanie, powłoki przy aplikacji 2-3 milimetrowej warstwy.

Dzień matki - 5 pomysłów na prezent, który się spodoba Wyposażenie wnętrz

To one uczyły nas zawiązywać sznurowadła i to one sprawdzały z nami zadania domowe. Mamy zdecydowanie zasługują na wszystko, co najlepsze - zwłaszcza w swoje święto. Sprawdź, jaki prezent możesz podarować swojej mamie na Dzień Matki, aby pokazać jej, jak dużo dla Ciebie znaczy!

Porównanie 54 klejów do płytek (do zastosowania wewnętrznego i zewnętrznego) Chemia budowlana

Większość producentów oferuje przynajmniej kilkanaście różnych klejów do płytek. Jak wybrać ten właściwy? Przede wszystkim zwracajmy uwagę na parametry opisane na etykiecie i w karcie technicznej. Nie zawsze trzeba stosować drogi wyrób, by uzyskać trwałą i estetyczną okładzinę.

Farba do wnętrz MAGNAT CERAMIC w nowym opakowaniu Chemia budowlana

Ceramiczna, plamoodporna farba do wnętrz MAGNAT CERAMIC zyskała nowe opakowanie, które w czytelny sposób komunikuje benefity produktu. Dzięki temu, konsumenci mogą łatwo sprawdzić właściwości farby i korzyści z jej użycia, a tym samym - dokonać bezpiecznego wyboru odpowiedniego produktu.

Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom