Wykańczanie

Śnieżka buduje Centrum Logistyczne Chemia budowlana

Jeszcze w 2018 roku Śnieżka przystąpi do budowy nowoczesnego Centrum Logistycznego w Zawadzie. Trwają zaawansowane prace projektowo-administracyjne.

Jak zaprojektować schody, by były wygodne i bezpieczne w użytkowaniu? Schody

Schody to ważna część konstrukcji budynku. I jako taka są one dokładnie opisane w projekcie. To z niego dowiemy się, czy są zamknięte w klatce schodowej, czy otwarte i umieszczone w salonie. Czy będą wylane z betonu na etapie stanu surowego, czy jako samonośne trafią do domu dopiero podczas jego wykańczania.

Jakie są zalety i wady płyt gipsowo-kartonowych? Ściany wewnętrzne

Oprócz ogólnych zalet związanych z wyeliminowaniem robót mokrych, dla wielu osób bardzo ważne jest to, że gips jest materiałem ekologicznym. To po prostu naturalny materiał mineralny (skała) uformowany w płyty i oklejony papierem. Nie zawiera więc substancji chemicznych, które mogłyby być szkodliwe dla zdrowia ...

Złoty Medal MTP dla marki Kaczkan na Targach Budma 2018 Podłogi i posadzki

W dniach 30.01-02.02. br. w Poznaniu odbyła się 27. edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury Budma 2018. Wydarzenie dostarczyło uczestnikom wielu inspiracji, ogromnej dawki wiedzy oraz przede wszystkim okazji do rozmów biznesowych.

Nowość Soudal: pianka montażowa Soudafoam Doors Chemia budowlana

Pianka montażowa Soudafoam Doors to nowość firmy Soudal. Stosuje się ją do wypełniania szczelin wokół ościeżnicy.

Rozmowy o budowaniu ścian działowych Ściany wewnętrzne

Ekspert budowlany podpowiada, na co zwracać uwagę podczas wznoszenia ścian działowych.

Dekoria.pl odznaczona złotym Laurem Konsumenta 2018 Wyposażenie wnętrz

Dekoria.pl, polska firma specjalizująca się w produkcji tekstyliów domowych i dekoracji wnętrz, zdobyła Złote Godło - najwyższe odznaczenie renomowanego konkursu Laur Konsumenta.

Nowa identyfikacja wizualna marki Dekoria Wyposażenie wnętrz

Dekoria odświeża wizerunek swojej marki. W pierwszym etapie rebrandingu został zmieniony jej logotyp - pojawił się on w komunikacji marketingowej 6 lutego 2018 r.

Panele podłogowe i parkiet - ranking rozpoznawalności firm i produktów Podłogi i posadzki

Czołówkę rankingu A - z rozpoznawalnością marki około 50% - tworzą firmy: Barlinek i Baltic Wood. Znaczącą rozpoznawalność marki mają ponadto Swiss Krono (Kronopol), Classen i Kronospan (Krono Original).

Lista Dekoria.pl - 5 niezawodnych upominków na walentynki Wyposażenie wnętrz

"All you need is love" - zwłaszcza w walentynki! 14 lutego podaruj ukochanej osobie miły drobiazg. Jeśli jeszcze nie masz na niego pomysłu, sprawdź naszą listę 5 niezawodnych upominków.

Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom