Wyposażenie wnętrz

Dekoracje do domu, które warto kupić w trakcie Black Weekend Wyposażenie wnętrz

Już za kilka dni weekend pełen zniżek! Tradycja amerykańskiego przedświątecznego szaleństwa promocji na dobre zadomowiła się w polskich sklepach. Co kupić na największej wyprzedaży w roku? Jakie dodatki do domu wybrać? Tak, to moment, kiedy możesz kupić to, co dotychczas czekało na odpowiednią okazję. Podpowiadamy, co ...

Meble w stylu angielskim, francuskim, kolonialnym lub industrialnym Wyposażenie wnętrz

Decydując się na jedną estetykę w całym wnętrzu, unikniesz wrażenia chaosu aranżacyjnego. Do najpopularniejszych inspiracji należy styl angielski, francuski, kolonialny oraz industrialny.

RVS - nowość w zasłonach rzymskich Wyposażenie wnętrz

Nowością na rynku jest montowana w świetle szyby zasłona rzymska RVS marki ANWIS. Unikalne rozwiązanie zasłony rzymskiej RVS, daje swobodę w przesłanianiu wybranej części okna.

Jak dobrać oświetlenie do wnętrza? Wyposażenie wnętrz

Dobrze dobrane oświetlenie to komfort i wygoda, o którą należy zadbać podczas urządzania wnętrza. Każde pomieszczenie w domu wymaga dokładnego przemyślenia i zaplanowania lokalizacji źródeł światła – w taki sposób, aby zdobiąc przestrzeń, były jednocześnie funkcjonalne.

Styl urban jungle, czyli w jesiennych wnętrzach zagości miejska dżungla Wyposażenie wnętrz

Na fali nadal modnego koloru greenery w jesiennych wnętrzach zagości miejska dżungla. Połączenie zieleni, piaskowych pasteli i złota z motywami roślinnymi, drewnem oraz wikliną to sprawdzony sposób na rozjaśnienie i ożywienie mieszkania. Czym jest styl urban jungle oraz jak wprowadzić go do wnętrza, żeby osiągnąć najlepszy efekt?

Nowe regulacje UE w sprawie mocy i klasyfikacji energetycznej odkurzaczy Wyposażenie wnętrz

W ramach walki ze zmianami klimatycznymi Unia Europejska, a konkretnie Komisja Europejska wprowadziła nowe regulacje dotyczące maksymalnej mocy odkurzaczy oraz wprowadziła nowe etykiety energetyczne dla tych urządzeń. Z czym dla konsumenta wiążą się te zmiany?

Czwarte wydanie katalogu DESIGN By Röben jest już dostępne online Wyposażenie wnętrz

Firma Röben, wiodący producent ceramiki budowlanej, zaprezentowała najnowsze, czwarte wydanie katalogu inspiracji "DESIGN By Röben". Na kartach albumu zaprezentowane zostały niekonwencjonalne pomysły aranżacji cegieł i płytek klinkierowych w projektach salonów, sypialń i kuchni.

Perfect House Perfume - perfumy do wnętrz Wyposażenie wnętrz

Nie zdajemy sobie sprawy, jak ważnym elementem naszego życia jest zapach. To on, często zupełnie nieświadomie, kreuje wizerunek ludzi, miejsc czy wydarzeń. Zapach jest najsilniejszym nośnikiem wspomnień - buduje niepowtarzalną atmosferę i na długo pozostaje w pamięci.

MONOLITH - zalety aranżacji wnętrz z płytkami wielkoformatowymi Wyposażenie wnętrz

Wielkoformatowe płytki ceramiczne szturmem zdobyły powierzchnie nowoczesnych wnętrz. Ze względu na ich ponadczasową elegancję szczególnie polubili je właściciele dużych domów. Płyty wielkoformatowe pojawiają się jednak coraz częściej także w aranżacjach mniejszych powierzchni. Jakie cechy płytek ceramicznych wpływają ...

Zasłony i zasłony rzymskie w ofercie firmy ANWIS Wyposażenie wnętrz

Firma ANWIS wprowadziła do swojej oferty zasłony i zasłony rzymskie. Dopełnieniem nowej oferty ANWIS są poduszki, które dostępne są w materiałach z najnowszej kolekcji tkanin zasłonowych.