Wyposażenie wnętrz

Zasady urządzania domu alergika Wyposażenie wnętrz

Każdy budujący dom chce, by wszystkim mieszkańcom żyło się w nim wygodnie i bezpiecznie. Dbamy więc o ergonomię pomieszczeń, ekologiczne źródła energii, energooszczędne instalacje, zabezpieczenia antywłamaniowe i atrakcyjny dizajn. Urządzanie wnętrz nieco się komplikuje, gdy jego użytkownicy mają alergię. Wprawdzie wyeliminowanie ...

Płytki Sfumato - nowa kolekcja Ceramiki Tubądzin Wyposażenie wnętrz

Sfumato, czyli z włoskiego przydymiony, to nowa kolekcja Ceramiki Tubądzin. Cechuje ją ciepła, delikatna szara barwa, która pokrywa również dwie linie dekoracyjne.

Kolekcja w stylu Etno w ofercie Dekoria.pl Wyposażenie wnętrz

Dalekie podróże, długie i gorące dni, zapach orientalnych przypraw - to z nimi kojarzą się wakacje. Zatrzymaj klimat letnich wyjazdów na dłużej i wprowadź styl etno do swojego domu!

Wybierasz krzesła do domu? Sprawdź, na co zwrócić uwagę! Wyposażenie wnętrz

Dobór odpowiednich krzeseł do domu jest niezwykle ważny - wpływają one na charakter pomieszczenia oraz zapewniają komfort podczas rodzinnych obiadów i domowych przyjęć. Zastanawiasz się, jak wybrać wygodny mebel do stołu? Oto wskazówki, dzięki którym zakupy staną się znacznie łatwiejsze!

Dzień matki - 5 pomysłów na prezent, który się spodoba Wyposażenie wnętrz

To one uczyły nas zawiązywać sznurowadła i to one sprawdzały z nami zadania domowe. Mamy zdecydowanie zasługują na wszystko, co najlepsze - zwłaszcza w swoje święto. Sprawdź, jaki prezent możesz podarować swojej mamie na Dzień Matki, aby pokazać jej, jak dużo dla Ciebie znaczy!

Jak urządzić sypialnię? Zobacz najmodniejsze wnętrza Wyposażenie wnętrz

Sypialnia to nasza przystań, bezpieczna oaza, dzięki której odzyskujemy siły potrzebne na nadchodzący dzień. Wygoda jest tu na pierwszym miejscu.

Jak urządzić modny pokój dla dziecka? Zobacz nasze aranżacje Wyposażenie wnętrz

Pokój dziecięcy to miejsce inne niż reszta domu, wyjątkowe. Urządzamy go z radością i dbałością o detale, ale musimy pogodzić się z tym, że szybko ulegnie metamorfozie. Powinien przecież dorównać kroku najmłodszym członkom rodziny.

Jak urządzić salon? Zobacz przykładowe aranżacje Wyposażenie wnętrz

Dawniej był najokazalszym pomieszczeniem w pałacu lub dworze. Dziś salon jest nieodłącznym elementem domów i mieszkań w bloku. Stracił nieco na dekoracyjności, za to zyskał nowe funkcje. Czy można go dobrze zaprojektować?

Dekoria.pl odznaczona złotym Laurem Konsumenta 2018 Wyposażenie wnętrz

Dekoria.pl, polska firma specjalizująca się w produkcji tekstyliów domowych i dekoracji wnętrz, zdobyła Złote Godło - najwyższe odznaczenie renomowanego konkursu Laur Konsumenta.

Nowa identyfikacja wizualna marki Dekoria Wyposażenie wnętrz

Dekoria odświeża wizerunek swojej marki. W pierwszym etapie rebrandingu został zmieniony jej logotyp - pojawił się on w komunikacji marketingowej 6 lutego 2018 r.

Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom