Wystrój wnętrz

Wymieniamy sedes na model wiszący - krok po kroku Łazienka

W 11 krokach opisujemy, jak samodzielnie wymienić stojący sedes na model wiszący na stelażu. Od czego zacząć i na co zwracać uwagę?

Dwa nowe modele grzejników marki LUXRAD Łazienka

Marka LUXRAD, producent grzejników dekoracyjnych i łazienkowych, wprowadziła do swojej oferty dwa nowe modele grzejników - Ductor oraz Pollux.

Produkty SANPLAST na wystawie Dobry Wzór 2017 Łazienka

W siedzibie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego otwarto wystawę pokonkursową produktów nagrodzonych w konkursie Dobry Wzór 2017. To dobry moment, aby zobaczyć je na żywo i w przestrzeni. Wśród produktów przedstawione są także te marki SANPLAST.

BOTAMENT® WC Set Universal  do wykonania zabudowy stelaży podtynkowych WC Łazienka

BOTAMENT® WC Set Universal to gotowy produkt przygotowany do wykonania zabudowy stelaży podtynkowych WC. Zaawansowana technicznie płyta budowlana, na bazie której zaprojektowany został zestaw do zabudowy WC, charakteryzuje się wysoką wytrzymałością, zapewnia wodoodporność, redukcję hałasu oraz stanowi idealne podłoże pod ...

Remont łazienki o powierzchni 4 m2 - krok po kroku Łazienka

Płytki sprzed lat ani wzornictwem ani jakością nie dorównują współczesnym. Dlatego odnowienie łazienki to jedna z najczęściej wskazywanych przez właścicieli starszych domów i mieszkań potrzeb remontowych. Gruntowna modernizacja tego pomieszczenia obejmuje także wymianę okładzin ściennych.

Jakie są rodzaje kabin prysznicowych? Łazienka

Urządzenie łazienki w głównej mierze wiąże się z metrażem, jaki mamy do dyspozycji. Obecnie najpopularniejszym wyborem inwestorów jest prysznic. Jego ogromną zaletą jest oszczędność miejsca, jak również komfort użytkowania i skracanie czasu, który spędzamy w łazience każdego dnia.

Kabina prysznicowa bez brodzika Łazienka

Decyzję o natrysku bez brodzika najlepiej podejmij jeszcze na etapie projektu domu. W takiej łazience trzeba bowiem zostawić odpowiedniej wysokości zapas na wszystkie warstwy podłogi i spadek, aby po wykonaniu natrysku podłoga łazienki była na tym samym poziomie co podłoga innych pomieszczeń.

KLUDI na targach Warsaw Home 2017 Łazienka

Największa impreza wnętrzarska w Europie Środkowo-Wschodniej: targi Warsaw Home 2017 już wkrótce. W dniach 6-8. 10 w Nadarzynie zaprezentują się światowej klasy projektanci i czołowe międzynarodowe marki. Wśród nich firma KLUDI - jeden z najważniejszych producentów baterii łazienkowych i kuchennych. Niemiecka marka, która ...

Jakub Szczęsny chętnie zaprojektowałby baterię KLUDI Łazienka

Byłby to z pewnością ciekawy projekt, dodatkowo uświetniający tegoroczny jubileusz 25-lecia firmy w Polsce. Marka KLUDI, ceniona za design, funkcjonalność i profesjonalną obsługę znajduje się dziś w portfolio najlepszych projektantów.