Wystrój wnętrz

Najtrudniejsze podczas remontu łazienki było wniesienie na piętro dużego lustra Łazienka

Co było najtrudniejsze podczas remontu? Wniesienie na piętro... długiego lustra. Nie zdawałam sobie sprawy, że jest ciężkie. O mały włos nie zmieściłoby się na klatce schodowej, jeden róg się ukruszył - Aga, Czytelniczka Budujemy Dom, która łazienkę remontowała w 2015 r.

Remont małej łazienki za 7500 zł Łazienka

Zgodnie z naszymi priorytetami, ekipa remontowa wykorzystała specjalne, przeznaczone do łazienek, materiały sanitarne - płyty g-k, folię w płynie, zaprawę klejową, fugi, silikony itp. Na nich nie oszczędzaliśmy - mówi Marcin, Czytelnik Budujemy Dom, łazienkę remontował w 2014 r.

Odpływy liniowe z obrotowym syfonem od FALI Łazienka

Marka Fala poszerzyła ofertę odpływów łazienkowych o innowacyjne modele Rotary z systemem Wet & Dry. Ruchomy korpus syfonu sprawia, że odpływy można obrócić w dowolnym kierunku, dzięki czemu montaż jest prosty i skuteczny.

Odpływ liniowy KESSEL LINEARIS Compact w sprzedaży Łazienka

Linearis Compact to estetyczna alternatywa klasycznych wpustów podłogowych. Cechą szczególną tego odpływu jest niezawodna, a jednocześnie kompaktowa konstrukcja, umożliwiająca zabudowę w płytkich posadzkach.

Jak zamontować baterię wannową w ścianie z płyt gipsowo-kartonowych? Łazienka

W jaki sposób należy zamontować naścienną baterię wannową w ścianie gipsowo-kartonowej? Czy konieczne są jakieś wzmocnienia i z czego je zrobić?

Uniwersalne odpływy do brodzików Tempoplex w ofercie Viega Łazienka

Firma Viega ma w swojej ofercie wydajne odpływy Tempoplex z eleganckimi, trwałymi kołpakami, wielokrotnie nagradzanymi za wzornictwo.

Woda pod kontrolą w kuchni i łazience Łazienka

Kupując syfon do zlewozmywaka lub umywalki oczekujemy łatwości montażu i czyszczenia, oszczędności miejsca pod zlewem oraz na niezawodności. Przedstawiamy cztery rozwiązania marki Prevex.

Nowa parownica Kärcher SC 2 Deluxe Easy Fix Łazienka

Linia parownic Kärcher SC EasyFix właśnie wzbogaciła się o nowy model! Parownica SC 2 Deluxe EasyFix zaskakuje niebanalnym, ciekawym designem, który z pewnością wyróżnia ją w rodzinie parownic Kärcher.

Nie udało mi się równo ułożyć płytek na ścianie w łazience. Co robić? Łazienka

Układałem samodzielnie glazurę w łazience i pod koniec prac okazało się, że ostatniego rzędu nie udało się równo ułożyć, bo zabrakło miejsca na warstwę kleju. Przed ułożeniem sprawdzałem równość ściany, a podczas przyklejania stale kontrolowałem położenie płytek poziomnicą. Zaprawę klejową nakładałem pacą ...

Jak optymalnie zagospodarować kuchenne szafki narożne? Kuchnia

Pełne wykorzystanie dolnych szafek narożnych może być dużo prostsze niż mogłoby się wydawać. Zamocowanie odpowiednich akcesoriów meblowych - kornerów marki REJS, pozwoli bowiem raz na zawsze pożegnać problem trudnego dostępu i bałaganu w "dolnym rogu".

Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom