Łazienka

Nowe parawany prysznicowe w trzech seriach kabin prysznicowych: Free Line II, Prestige oraz Altus Łazienka

Osoby ceniące elegancję na co dzień, kochające piękno i harmonię, chcą zaprosić ją w każdy zakątek domu - również do łazienki. Ekskluzywne kolekcje łazienkowe marki Sanplast to odpowiedź na potrzeby ludzi poszukujących wyjątkowych rozwiązań.

Nowości produktowe Sanplast Łazienka

Nowy Rok to nowe postanowienia, nowe pomysły. Sanplast jak co roku, proponuje cały szerog nowości produktowych.

Płyty brodzikowe z odpływem liniowym BOTAMENT nagrodzone certyfikatem jakości i niezawodności Home Zone 2016! Łazienka

Płyta brodzikowa z odpływem liniowym BOTAMENT została doceniona przez czołowych polskich architektów wspierających projekt i wyróżnione certyfikatem Home Zone 2016. Nagroda jest potwierdzeniem jakości i innowacyjności naszych produktów, a dla klientów zapewnieniem, że płyta brodzikowa BOTAMENT® jest niezawodnym, wysokiej ...

Super cienkie deszczownice KLUDI A-QA Łazienka

Super cienkie deszczownice KLUDI A-QA to prawdziwa gratka dla miłośników wyszukanego designu.

Ściany i podłoga w łazience - przegląd i ceny Łazienka

Kiedyś łazienka mogła być albo praktyczna, albo piękna. Dziś bez trudu łączymy wodoodporność i higienę z efektownym wyglądem – nowoczesne okładziny ścienne i farby łazienkowe pozwalają sprostać najbardziej wyrafinowanym wymaganiom estetycznym i użytkowym.

Oświetlenie łazienkowe Łazienka

Oświetlenie łazienkowe ma wiele zadań: powinno wyczarowywać nastrój i sprzyjać relaksowi, reżyserować efekty specjalne, wydobywając urodę sprzętów i dodatków, a przy tym – stwarzać komfortowe warunki do zabiegów pielęgnacyjnych. Jak te różne role pogodzić?

Wanny, kabiny, brodziki - przegląd i ceny Łazienka

Wanna czy prysznic? Źle postawione pytanie. Istotniejsze jest, ile miejsca możemy przeznaczyć na osobistą strefę kąpielową. Bo dziś nawet na wyjątkowo skromnej powierzchni możemy cieszyć się jednym i drugim wariantem kąpieli, nie rezygnując z komfortu i użytecznych innowacji.

Zamierzam przekształcić garderobę na piętrze w łazienkę z WC... Łazienka

Zamierzam przekształcić garderobę na piętrze w łazienkę z WC i zastanawiam się nad sposobem włączenia jej w istniejącą instalację kanalizacyjną. Za ścianą biegnie pion kanalizacyjny (odpowietrzenie) z dolnej kuchni i łazienki, ale jest on całkowicie obmurowany w kominie. Rury kanalizacyjne są plastikowe, a wylot ponad ...

Pro Safe System - bezpieczna kąpiel Łazienka

SANPLAST SA od początku swojego istnienia stawiał na rozwiązania konstrukcyjne produktów zapewniające bezpieczeństwo. Wszelkie pozostałe cechy produktów schodzą na drugi plan wobec tak istotnego aspektu. Dlatego też warto poznać Pro Safe System - powłokę antypoślizgową z najwyższą klasą antypoślizgowości.

Na co zwrócić szczególną uwagę wybierając łazienkowy odpływ liniowy? Łazienka

Odpowiedź eksperta: Wybór właściwego urządzenia odwadniającego podłogę w łazience nie zawsze jest łatwy. Przed przyszłym użytkownikiem stoi nie lada wyzwanie. Producenci tworzą produkty indywidualnie dopasowywane do potrzeb użytkowników. Jedyne ograniczenia jakie stoją przed potencjalnym klientem to grubość portfela, własne ...