Przed budową

Firma Izodom zaprasza na targi! Budowa krok po kroku

Firma Izodom zaprasza wszystkich czytelników na targi "Budowa Domu od A do Z", które odbędą się w dniach 14-15 października 2017 roku w Warszawie.

Dom z amerykańskim rozmachem i polskim wnętrzem Reportaże

Mieszkanie za granicą niewątpliwie otwiera wyobraźnię na różnorodne rozwiązania architektoniczne. Karolina i Bartek kilka lat spędzili w Stanach Zjednoczonych i przywieźli stamtąd konkretne wyobrażenia o własnym wygodnym domu.

Budowa wiaty garażowej z gotowych elementów - krok po kroku Budowa krok po kroku

Wiata garażowa może być niedrogą i stosunkowo prostą do wykonania alternatywą dla garażu w bryle domu. Poniżej prezentujemy poglądowy sposób jej montażu z gotowych elementów, wykonanych z gięto-klejonego drewna konstrukcyjnego.

Drzewo z działki sąsiada uszkodziło mój płot. Czy powinien on zapłacić za jego naprawę? Poradnik prawny

Drzewo sąsiada podczas burzy przewróciło się na mój płot i go poważnie uszkodziło. Czy sąsiad powinien go naprawić?

Sąsiad nie zgadza się na udostępnienie gruntu pod rusztowania z budowy mojego domu. Co mogę zrobić? Poradnik prawny

Wkrótce rozpoczynam budowę i, niestety, prawdopodobnie podczas budowy będzie konieczne rozstawienie rusztowań na gruncie sąsiada, który nie chce się na to zgodzić. Co mogę zrobić w takiej sytuacji?

Mam problem z kierownikiem budowy. Co mogę zrobić? Poradnik prawny

Co zrobić w sytuacji problemów z kierownikiem budowy, który unika kontaktu i nie chce wpisać do dziennika budowy wykonanych prac i poprawek?

Remontuję elewację i pokrycie dachu swojej części bliźniaka. Czy mogę zmusić sąsiada, by wykonał analogiczny remont? Poradnik prawny

Mieszkam w bliźniaku, który wymaga odświeżenia, dlatego zdecydowałam się na remont elewacji i wymianę dachu. Nowy dach będzie brązowy (teraz jest czerwony), a elewacja – beżowa (jest biała). Chciałabym, aby sąsiad zamieszkujący drugą część bliźniaka (stojącą na jego działce) wykonał analogiczny remont, tak aby cały ...

Promocja na zakończenie lata w ARCHON+ Działka

Tylko do poniedziałku 4 września, do godz. 8:00 można kupić dowolny Projekt Domu z oferty ARCHON+ TANIEJ o 200 zł.

Grupa PSB pomaga poszkodowanym przez nawałnice Budowa krok po kroku

Grupa PSB pomaga poszkodowanym przez nawałnice. Firmy tworzące sieć PSB na Pomorzu natychmiast udzieliły bezpośredniej pomocy osobistej, finansowej i materialnej oraz zaoferowały specjalne rabaty na niezbędne materiały. Są zbulwersowane pomówieniami o rzekome wykorzystywanie tragedii do powiększania swoich zysków.

CEMEX Polska opublikował Raport zrównoważonego rozwoju za lata 2015-2016 Budowa krok po kroku

Najnowsze wydanie Raportu CEMEX Polska powstało w oparciu o postulaty zgłoszone przez interesariuszy i pracowników podczas spotkań dialogowych oraz sugestie przekazane firmie przez ekspertów w dziedzinie odpowiedzialności społecznej. Publikacja została opracowana zgodnie z aktualnymi międzynarodowymi standardami raportowania GRI ...