Wokół domu

WIŚNIOWSKI partnerem akcji Lepsze Jutro z RMF FM Garaż

Kiedy ludzie solidarnie łacza siły, aby pomagać innym, można zdziałać wielkie rzeczy! Dlatego firma WIŚNIOWSKI partnerowała projektowi Lepsze Jutro z RMF FM. To kolejna - obok autorskiej akcji Razem ratujmy małe serduszka - inicjatywa podejmowana przez firmę, aby wesprzeć dzieci.

Kostka brukowa Linear Premium Tarasy i balkony

Linear Premium to linia kostek brukowych marki Superbruk utrzymanych w nowoczesnej stylistyce. Wyróżnia je piękna satynowa powierzchnia.

Remont tarasu nad pomieszczeniem - krok po kroku Tarasy i balkony

Jeżeli izolacje tarasu nad salonem czy garażem zrobiono niefachowo, ten element budynku szybko stanie się prawdziwym utrapieniem. Jest on bowiem nie tylko podłogą, ale także dachem. W dodatku narażonym na działanie słońca, wody i różnice temperatury sięgające 80°C.

Słup w środku garażu przesądził o wyborze bramy garażowej Garaż

Wjazd do garażu zrobiliśmy tak szeroki, na ile pozwalała największa dostępna w sprzedaży brama u wybranego producenta. Zależało nam na tym, bo na środku garażu stoi słup podpierający piętro - mówią Kasia i Jakub, Czytelnicy Budujemy Dom, którzy górną segmentową bramę garażową użytkują od 2005 r.

Jak wyeksponować rośliny w ogrodzie? Ogród

Odpowiedź eksperta: Odpowiednio dobrane i zadbane rośliny nie tylko stanowią ozdobę przydomowej przestrzeni, ale mogą też cieszyć pięknym zapachem, dostarczać owoce czy gwarantować cień w upalne dni. Jednak nawet najbardziej efektowne odmiany kwiatów, drzew lub krzewów nie upiększą posesji, jeśli ich rozmieszczenie będzie ...

Dzięki bramie roletowej mamy więcej miejsca w garażu Garaż

Postanowiliśmy z żoną wymienić wrota na nowocześniejsze, z automatyką. Wtedy przeczytaliśmy o bramach roletowych. Przy okazji wymiany bramy wydłużyliśmy przestrzeń parkingową wewnątrz garażu - mówi Mietek, Czytelnik Budujemy Dom, który najpierw użytkował dwuskrzydłową bramę, a od 2007 r. roletową.

Życiowe rekordy z marką WIŚNIOWSKI - Be The Winner Garaż

Blisko 1400 biegaczy, 10 kilometrów zbiegu z Krynicy do Muszyny i nieskończone pokłady radości na mecie - tak podsumować można bieg Życiowa Dziesiątka, którego sponsorem była firma WIŚNIOWSKI.

KONSPORT - nowoczesne systemy ogrodzeniowe Ogrodzenia

Marka KONSPORT to polski producent nowoczesnych ogrodzeń o niepowtarzalnym wzornictwie. 24 lata obecności w branży ogrodzeniowej dają gwarancję wysokiej jakości i estetyki naszych produktów.

Makita: narzędzia akumulatorowe 2 x 18 V! Narzędzia ogrodnicze

Nowość w ofercie firmy MAKITA. Niedostępne u konkurencji narzędzia akumulatorowe 2 x 18 V! Innowacyjne rozwiązanie gwarantujące taką samą moc znamionową jak w przypadku akumulatorów 36 V oraz dłuższy czas pracy.

Zamówiłem bramę segmentową bez tłoczeń, żeby nie zbierał się na nich kurz Garaż

U polskiego producenta zamówiłem wrota segmentowe i otwierane do góry, ale celowo bez tłoczeń na blasze. Nie chciałem, żeby na nich zbierał się kurz. Zamówiłem również wewnętrzny rygiel i markowy napęd z trzema pilotami - mówi Rafał, Czytelnik Budujemy Dom, który górną segmentową bramę garażową użytkuje od 2014 r.