Kuchnia

Blat laminowany Hornfels firmy Pfleiderer Kuchnia

Zgodnie z aktualnymi trendami w kuchni, podobnie jak w innych wnętrzach eksponuje się różnorodność materiałów, faktur, wykończeń powierzchni. Elementy futurystyczne, ultranowoczesne zestawia się z naturalnymi, vintage, industrialnymi. W ten nurt znakomicie wpisuje się pochodzący z kolekcji Luxury Home Style blat laminowany ...

Kolekcja blatów 2012 Pfleiderer Kuchnia

Luksusowa kolekcja blatów Luxury Home Style propozycją firmy Pfleiderer na 2012 rok. 7 dekorów to propozycje do nowoczesnej kuchni: eleganckiej, stylowej, ale także  przyjaznej i naturalnej.

Rodzaje szafek kuchennych wiszących Kuchnia

Rodzaje szafek kuchennych wiszących oraz ich sposób otwierania i wyposażenie.

Wysokość i szerokość blatów kuchennych Kuchnia

Jaką dobrać wysokość i szerokość blatów w kuchni?

Aqua Vitae Set - bateria zlewozmywakowa z zestawem filtrów i lampą UV Kuchnia

Najnowszą eko-propozycją FERRO jest profesjonalny zestaw Aqua Vitae Set do kompleksowego uzdatniania wody.

Wyniki finansowe w 2011 roku BSH - producenta urządzeń gospodarstwa domowego Kuchnia

Spółka BSH Bosch und Siemens Hausgeräte GmbH zakończyła rok 2011 notując nowy rekord obrotów. Wiodący europejski producent urządzeń gospodarstwa domowego zwiększył sprzedaż o 6,4 procent osiągając 9,654 miliardów euro obrotu.

Nowa płyta gazowa FL75GTX marki ARDO Kuchnia

Płyta gazowa FL75GTX z linii Flat to połączenie tradycyjnego urządzenia do gotowania z nowoczesnym designem i szlachetną formą. Idealna powierzchnia o niebanalnym wyglądzie wpasowuje się w każdy rodzaj blatu i nadaje kuchni eleganckiego wyglądu.

Kuchnia i jadalnia oddzielone półwyspą Kuchnia

Po dwóch latach musieliśmy zdemontować część zabudowy, ponieważ wadliwie wyprodukowane kominki wentylacyjne spowodowały wlanie się wody z dachu do wnętrz - mówią Ania i Bartek, członkowie Klubu Budujemy Dom.

Kuchnia w salonie czy salon w kuchni? Kuchnia

Nie polecam stalowego wykończenia ściany za płytą grzejną. Na szczotkowanej stali pozostają wgłębienia po uderzeniu garnkami. Matowy laminat w grafitowym kolorze na frontach szafek uwidacznia ślady rąk- mówi Gabi, członkini Klubu Budujących Dom

Kuchnia idealna - zwarta i poręczna Kuchnia

Z powodu braku górnych szafek nie mamy komfortowego oświetlenia nad roboczymi blatami, skierowanego na ręce! To jedyna wada kuchni. Górne światło to za mało! - mówią Aneta i Sławek, członkowie Klubu Budujemy Dom.

Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom