Budowlane ABC

Konkurs architektoniczny ABA - Architecture Budma Award: ostatnia szansa na zgłoszenie projektu Budowa krok po kroku

Tylko do 8 stycznia 2019 r. można zgłaszać projekty najciekawszych obiektów, budynków czy też aranżacji przestrzeni publicznych do konkursu Architecture BUDMA Award. Celem konkursu jest podkreślenie i wyróżnienie architektów i projektantów, których zdolności, energia i zaangażowana praca są istotnym fundamentem budowy narodowego ...

RANKING: 12 najpopularniejszych filmów TV Budujemy Dom Budowa krok po kroku

Subiektywny ranking najlepszych filmów poradnikowych telewizji internetowej naszego portalu. Zobacz filmy, których głównym celem jest pomaganie Wam w wyborze produktów, budowie i użytkowaniu domu.

Kołek czy kotwa - co sprawdzi się w twoim domu? Budowa krok po kroku

Domowe majsterkowanie i samodzielnie wykonywanie prac montażowych wymaga użycia niezawodnych i bezpiecznych mocowań, które dobieramy odpowiednio do rodzaju podłoża i planowanego obciążenia. Kiedy wybrać kołek, a kiedy sięgnąć po kotwę?

Laureaci konkursu o Złoty Medal MTP targów BUDMA 2019 Budowa krok po kroku

Eksperckie Jury przyznało nagrodę Złotego Medalu MTP targów BUDMA 2019 aż 37 produktom, które będą wyznaczać trendy na rynku budowlanym w nadchodzącym roku!

Zgłoś obiekt do konkursu ABA - Architecture Budma Award! Budowa krok po kroku

W jakim celu wyróżniać obiekty, budynki, przedmioty, projekty, które w pozytywny sposób wpływają na całokształt architektury otoczenia? Czy nie wystarczy, że są przyjazne człowiekowi, a jednocześnie stanowią spójną całość z przestrzenią?

Najnowsza realizacja Domu w zielistkach Budowa krok po kroku

Planujesz budowę niewielkiego, funkcjonalnego domu z poddaszem użytkowym, który jednocześnie będzie ekonomiczny w realizacji i utrzymaniu? Ta propozycja z pewnością zasługuje na Twoją uwagę!

Rusza 15 edycja ogólnopolskiego badania ankietowego Budowlana Marka Roku Budowa krok po kroku

Wykonawcy wskażą inwestorom najlepsze materiały budowlane już po raz 15. ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku przeprowadzi wśród fachowców reprezentatywne, ogólnopolskie badanie ankietowe Budowlana Marka Roku, które ma na celu poznanie opinii na temat kilkudziesięciu grup asortymentowych materiałów budowlanych.

CEMEX Polska z wyróżnieniami za inicjatywy na rzecz poprawy BHP Budowa krok po kroku

CEMEX w Polsce został nagrodzony za podejmowane działania związane z bezpieczeństwem i higieną pracy. Przyznana przez Centralny Instytut Ochrony Pracy - Państwowy Instytut Badawczy Złota Karta Lidera Bezpiecznej Pracy oraz nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Poprawy Warunków Pracy potwierdzają znaczący wkład firmy w działania ...

Forum Kobiet pod hasłem Mój Zdrowy Dom Budowa krok po kroku

Forum Kobiet organizowane pod hasłem "Mój Zdrowy Dom", to pierwsze tego typu wydarzenie dedykowane kobietom, które świadomie i z zaangażowaniem chcą tworzyć komfortową przestrzeń dla swojej rodziny.

Targi BUDMA 2019. Fokus na architekturę Budowa krok po kroku

Przed nami 28. edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA, która odbędzie się w terminie 12-15 lutego 2019 r. w Poznaniu. Od kilku lat zaobserwować można silny zwrot organizatorów targów, a także Izby Architektów RP, patrona honorowego BUDMY, ku tworzeniu wyjątkowo bogatego i interesującego programu dla ...

Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom