Wokół domu

Konferencja Ryobi® i AEG w Dublinie - relacja Narzędzia ogrodnicze

W maju 2018 roku dwie marki z grupy TTI - AEG i Ryobi®, będącej światowym liderem w segmencie bezprzewodowej technologii narzędziowej, zgromadziły swoich partnerów handlowych na konferencji w Dublinie. Celem wydarzenia było przedstawienie innowacyjnego portfolio marek, które zmieniają rynek elektronarzędzi.

Pakiet zabezpieczający przed włamaniem WK2/RC2 od Novoferm Garaż

Brama garażowa to nie tylko wygodne zamknięcie garażu, ale także rozwiązanie bezpieczne dla domu - chroni przed utratą ciepła, hałasem z zewnątrz itp. Warto, aby zabezpieczała także przed niepożądanymi gośćmi. Takie rozwiązanie oferuje Novoferm - to specjalny pakiet antywłamaniowy WK2/RC2.

Jakie wybrać nasiona na trawnik, by rzadziej go kosić? Ogród

W zeszłym roku założyłem trawnik z taniej mieszanki nasion. Nie dość, że po zimie część trawy przemarzła, to teraz w sezonie rośnie jak szalona i muszę ją kosić co kilka dni. Planuję zerwać darń i założyć trawnik od nowa. Jakie trawy wybrać, by rzadziej kosić?

Kiedy trzeba zamontować barierki ochronne wzdłuż krawędzi tarasu i jak to prawidłowo wykonać? Tarasy i balkony

Przed ociepleniem ścian domu nie przewidziałem późniejszej konieczności zamocowania metalowej barierki wokół tarasu. Nie wiem, jak teraz to zrobić, aby połączenie było estetyczne i stabilne. Nie chciałbym przy tym zniszczyć ocieplenia, więc np. spawanie odpada. Co radzicie?

W 2018 roku aż cztery urządzenia Kärcher otrzymały nagrodę iF Design Award Narzędzia ogrodnicze

Aż cztery urządzenia Kärcher otrzymały w 2018 roku prestiżową nagrodę iF Design Award. Nagroda ta jest jednym z najważniejszych na świecie wyróżnień w kategorii wzornictwa przemysłowego. W tym roku jury miało twardy orzech do zgryzienia, gdyż musiało wybierać spośród blisko 6400 produktów, zgłoszonych przez firmy z 54 krajów.

Otylia i Elza - nowoczesne systemy ogrodzeniowe Polbram Ogrodzenia

Ogrodzenie pełni wiele ważnych funkcji. Nie tylko wyznacza granice, ale również nadaje posesji charakter, stanowiąc niejednokrotnie element ozdobny. Firma Polbram proponuje szeroki asortyment - od ogrodzeń klasycznych po nowoczesne.

Narożny drewniany taras ze stałym zadaszeniem za 21 000 zł Tarasy i balkony

Nasz taras jest z drewna. Kupiliśmy modrzew syberyjski ze względu na jego trwałość i wygląd. Na podłogę przeznaczyliśmy deski ryflowane. W projekcie gotowym taras wyglądał inaczej i nie był zadaszony. Dopasowałam go do naszych potrzeb i jest teraz narożny - mówi Ada, Czytelniczka Budujemy Dom, która taras użytkuje od jesieni ...

Bramy garażowe i drzwi wejściowe Hörmann - bezpieczeństwo i komfort Garaż

W czasach budownictwa energooszczędnego coraz częściej przywiązujemy wagę do izolacyjności cieplnej stolarki otworowej. Dlatego bramy garażowe w tegorocznej ofercie promocyjnej firmy Hörmann są grubsze i cieplejsze od tych z ubiegłorocznej promocji.

Porównanie 43 napędów do bram ogrodzeniowych Ogrodzenia

Brama wjazdowa to jak gdyby pierwsze drzwi, które przekraczają goście. Jej wygląd jest istotny, jeszcze ważniejsze - sprawne otwierane i zamykanie. Potrzebom współczesnych inwestorów najbardziej odpowiadają wersje z napędem.

Wiosenna promocja w firmie Hörmann. Bezpieczny napęd ProMatic za pół ceny! Garaż

Kupując dobrze ocieploną bramę garażową w firmie Hörmann, możemy jednocześnie nabyć do niej napęd za pół ceny. Powodzenie jesiennej promocji skłoniło tego producenta bram i napędów do powtórzenia oferty na wiosnę. Obowiązuje ona od 15 maja do 15 lipca.

Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom