Wykańczanie

Baumit zaprezentował ofertę na 2018 rok Chemia budowlana

Nowy katalog produktowy Baumit to nie tylko sprawdzone rozwiązania, lecz także kolejna porcja nowych pomysłów z przyszłością, a wśród nich m.in. rozwiązania nowej generacji, które w istotny sposób przyczyniają się do utrzymania zdrowego powietrza w pomieszczeniach.

Czym najlepiej samodzielnie wykończyć ściany: tynkami czy płytami gipsowo-kartonowymi? Ściany wewnętrzne

Chciałbym sam położyć tynki w pokoju dobudowanym nad garażem. Jak to zrobić i który tynk będzie łatwiejszy do naniesienia - cementowo-wapienny czy gipsowy?

Finishdeska XXL - nowy wymiar luksusu Podłogi i posadzki

Finishdeska XXL to jedna z najnowszych propozycji w ofercie Finishparkietu. Wyróżniająca się niebanalną estetyką podłoga, idealnie komponuje się z wnętrzami urządzonymi w duchu nowoczesnych trendów europejskich oraz światowych.

Impregnat do elewacji drewnianych LuxDecor Njord Chemia budowlana

LuxDecor Njord to impregnat przeznaczony do malowania pionowych powierzchni drewnianych na zewnątrz pomieszczeń (m.in. elewacje, domy, wiaty, altany, płoty).

FOVEO TECH prezentuje nowe produkty i kolory Chemia budowlana

Jaka będzie najbliższa wiosna? Z rozwiązaniami FOVEO TECH na pewno kolorowa! Wprowadzone do oferty marki nowości umożliwiają stworzenie trwałej i estetycznej elewacji, zgodnie z najmodniejszymi trendami kolorystycznymi.

Kolorem 2018 marki Dekoral został Czarny Płomień Chemia budowlana

Marka Dekoral w 2018 roku postawiła na czerń - Czarny Płomień, która symbolizuje nowoczesność, odwagę, dodaje pewności siebie. Jednocześnie, kolor doskonale odpowiada na naszą współczesną potrzebę prywatności i intymności. Im bardziej dzielimy się swoim życiem w internecie tym bardziej chcemy, aby nasz dom był azylem, ...

Jak urządzić sypialnię? Zobacz najmodniejsze wnętrza Wyposażenie wnętrz

Sypialnia to nasza przystań, bezpieczna oaza, dzięki której odzyskujemy siły potrzebne na nadchodzący dzień. Wygoda jest tu na pierwszym miejscu.

Jak urządzić modny pokój dla dziecka? Zobacz nasze aranżacje Wyposażenie wnętrz

Pokój dziecięcy to miejsce inne niż reszta domu, wyjątkowe. Urządzamy go z radością i dbałością o detale, ale musimy pogodzić się z tym, że szybko ulegnie metamorfozie. Powinien przecież dorównać kroku najmłodszym członkom rodziny.

Finishjodła francuska Dąb thermo w ofercie Finishparkiet Podłogi i posadzki

Finishjodła francuska Dąb thermo to tradycyjna doskonałość w nowoczesnym wydaniu.

Jak urządzić salon? Zobacz przykładowe aranżacje Wyposażenie wnętrz

Dawniej był najokazalszym pomieszczeniem w pałacu lub dworze. Dziś salon jest nieodłącznym elementem domów i mieszkań w bloku. Stracił nieco na dekoracyjności, za to zyskał nowe funkcje. Czy można go dobrze zaprojektować?

Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom