Wystrój wnętrz

Dobieramy oświetlenie kuchenne Kuchnia

Oświetlenie kuchenne to wygoda i bezpieczeństwo prac kulinarnych. To także nastrój wnętrza, w którym wielu z nas lubi przebywać, ale i wdzięk eksponowanych mebli czy drobiazgów; wszak współczesne kuchenne aranżacje urodą nie ustępują salonom. Od razu widać, że tak złożonych funkcji nie pogodzi jedna lampa.

Minibasen Sundance - Seria 980™ Wellness

Seria 980™ opiera się na najlepszych rozwiązaniach, stosowanych w dotychczasowych modelach Sundance®. Oryginalny kształt obudowy, podkreślony narożnym oświetleniem, łączy w sobie klasyczne piękno oraz nowoczesną formę.

Jak udekorować stół i dobrać zastawę stołową? Kuchnia

Można bawić się nią bez wielkiego wysiłku i kiedy przyjdzie nam ochota. Aranżacja stołu zaspokoi naszą potrzebę zmian i doda smaku codzienności.

WSZYSTKO na temat wanien i paneli z HYDROMASAŻEM Wellness

Mając w planach utworzenie łazienki, której częścią będzie domowe SPA, mamy dwie możliwości. Pierwszą z nich jest wanna wyposażona w hydromasaż, drugą - kabina prysznicowa o podobnych funkcjach. Szeroki wachlarz produktów dostępnych na rynku pozwala na dobór sprzętu dostosowanego do wielkości pokoju kąpielowego i zasobności ...

Nowatorska aplikacja KLUDI VR360 - źródło pomysłów i inspiracji Łazienka

Projektowanie łazienki wymaga starannych przygotowań. Sprawdzamy różne układy funkcjonalne, porównujemy produkty. Chcemy mieć też pewność, że wybrane rozwiązania będą wpisywały się w nasz gust. Czy można to wszystko "zobaczyć" i przekonać się o słuszności podjętych decyzji zanim ekipa zacznie kuć ściany? Teraz już ...

Bosch przedstawia nowe piekarniki Serie | 6 i Serie | 4 Kuchnia

Bosch wprowadził czytelny podział asortymentu na serie spełniające określone wymagania wzornicze i funkcjonalne. Nowe piekarniki Serie | 6 oraz Serie | 4 wyposażone zostały w dwa wygodne pokrętła z wyświetlaczem LCD i białym podświetleniem.

Nowe piekarniki z linii iQ500 od marki Siemens Kuchnia

Miłośnicy gotowania, a także ci, którzy po prostu chcą coś przekąsić i ruszyć dalej, by realizować swoje pasje wiedzą, że w gotowaniu liczy się czas. Nowe piekarniki z linii iQ500 od marki Siemens zostały zaprojektowane tak, abyśmy nie musieli czekać.

W jaki sposób pozbyć się ścieków z prania? Łazienka

Remontuję dom i zamierzam wydzielić w nim osobną pralnię. Do tej pory wąż odprowadzający brudną wodę z pralki był podłączony do umywalki. Czy to jedyny sposób na pozbycie się ścieków z prania?

Kuchenne AGD, czyli wybieramy sprzęt gospodarstwa domowego Kuchnia

Wyręczają nas w żmudnych mechanicznych czynnościach, ale także - coraz częściej - w pracach wymagających precyzji. Bywają też pomocne w liczeniu, mierzeniu, planowaniu, czasem nawet... doradzają. Kuchenne urządzenia AGD - nasi cierpliwi elektroniczni asystenci.

Minibasen Claremont™ w ofercie Sundance Spas Wellness

Minibasen Claremont™, z miejscem dla sześciu osób, powstał na bazie znanych i lubianych rozwiązań minibasenów Sundance z leżanką, wzbogaconych o nowoczesne i precyzyjnie dopracowane detale.

Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom