Wystrój wnętrz

Wybieramy okładzinę na ściany i podłogę do łazienki Łazienka

Tworzą tło dla coraz piękniejszych urządzeń sanitarnych, ale same też potrafią zachwycać. W przypadku łazienkowych ścian i podłogi połączenie wodoodporności i atrybutów estetycznych to dziś bez mała obowiązek. Na szczęście nietrudny do spełnienia.

Wanny i kabiny prysznicowe - w czym możemy wybierać? Łazienka

Wanna i natrysk - dwa urządzenia, które służą temu samemu, ale każde z nich zapewnia nam odmienną formę oczyszczenia i regeneracji. Jest jednak wiele powodów, dla których warto mieć w łazience jedno i drugie.

Planujemy wygodną i stylową łazienkę Łazienka

Architekci nazywają ją najtrudniejszym zagadnieniem projektowym. Ale dobrze przemyślana łazienka oprócz bezpieczeństwa i wygody zapewni nam także wspaniały relaks po trudach dnia. A może też dostarczyć niezwykłych wrażeń estetycznych.

Dekoria.pl: Jak udekorować stół na Wielkanoc? Kuchnia

Romantycznie czy minimalistycznie, nowocześnie czy naturalnie? Jak udekorować stół na Wielkanoc? Zobacz 4 propozycje dekoracji i wybierz styl, który najbardziej Ci odpowiada.

Nowy serwis internetowy Viega.pl Łazienka

Viega - producent systemów instalacyjnych - całkowicie przebudowała swoją witrynę internetową, która ma teraz nową szatę graficzną i strukturę wewnętrzną. Głównym celem zmian było ułatwienie użytkownikom dostępu do najważniejszych informacji. Strona w jeszcze większym stopniu nawiązuje również do elementów graficznych, ...

Nowoczesne odpływy liniowe Wet & Dry marki Fala Łazienka

Elegancki i nowoczesny wygląd, materiały wysokiej jakości, funkcjonalność - to wszystko sprawia, że odpływy liniowe Fala z systemem Wet & Dry sprawdzą się w każdej łazience.

Marka GROHE obsypana nagrodami! Łazienka

Marka GROHE otrzymała 62 nagrody w kategorii Desing w 2017 roku - to najwięcej w historii spośród producentów armatury sanitarnej. W 2018 roku GROHE przyznano 5 nagród za innowacyjne systemy bezpieczeństwa wodnego GROHE Sense oraz GROHE Sense Guard. W sumie, GROHE dostało w 2018 roku już 12 wyróżnień, co nadaje niesamowitego ...

Wanny i kabiny z hydromasażem - ranking rozpoznawalności firm i produktów Wellness

W rankingu rozpoznawalności marki zwyciężyła firma Sanitec Koło. Bardzo wysoką rozpoznawalnością mogą się pochwalić również Cersanit (Rovese) oraz Sanplast. Większość pytanych kupiła lub kupi produkty firmy Cersanit (Rovese) oraz Sanplast. Znaczący udział w rynku ma też Sanitec Koło.

Eleganckie i nowoczesne kabiny prysznicowe bez brodzika Łazienka

Zestaw spływowy boczny fermacell Powerpanel TE to nowoczesne i bardzo praktyczne rozwiązanie, które pozwoli w estetyczny sposób zaaranżować przestrzeń łazienki i salonu kąpielowego. System fermacell nie wymaga wiele miejsca, aby go zamontować, a co najważniejsze, pozwala na całkowite wyeliminowanie brodzika z kabiny prysznicowej.

Stelaż podtynkowy WC Set od firmy Botament® Łazienka

Zabudowa stelaża podtynkowego to ostatnio najchętniej wybierane rozwiązanie dla nowoczesnych toalet. Ukryte elementy instalacji i niewidoczne rury pomogą nam otrzymać elegancką aranżację oraz zyskać więcej miejsca w łazience. Decydując się na rodzaj zabudowy, powinniśmy pamiętać nie tylko o wyglądzie, ale również o jakości ...

Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom