Wystrój wnętrz

Nagroda Red Dot Award dla baterii KLUDI AMEO Łazienka

Najnowsza seria baterii marki KLUDI, której premiera miała miejsce na tegorocznych targach ISH, może poszczycić się jedną z najważniejszych nagród w dziedzinie wzornictwa przemysłowego – Red Dot Award. Niezależne jury konkursowe doceniło design oraz walory użytkowe kolekcji armatur KLUDI AMEO.

Polska spółka KLUDI w tym roku świętuje jubileusz 25-lecia Łazienka

Polska spółka KLUDI w tym roku świętuje jubileusz 25-lecia. Konsekwentny rozwój firmy zaowocował silną pozycją KLUDI w Polsce oraz wpłynął na sukces całej Grupy KLUDI w Europie Środkowo-Wschodniej.

Proste sposoby na przedłużenie żywotności pralki Łazienka

Pralka jest towarem łatwo dostępnym. Można ją kupić nawet bez wychodzenia z domu. Jednak kupno pralki to spore obciążenie dla domowego budżetu. Kilka prostych tricków pozwoli wydłużyć żywotność pralki.

Dobra hydroizolacja to nie tylko folia w płynie Łazienka

Na szczęście co raz więcej inwestorów rozumie, jak ważne jest wykonanie hydroizolacji przed położeniem płytek, zwłaszcza w łazience.

Bateria zlewozmywakowa Soria Kuchnia

Bateria zlewozmywakowa Soria to unikalne połączenie nowoczesnego stylu chromowanego, solidnego, mosiężnego korpusu z wysoką jakością komponentów i unikalnych technologii.

Aranżacja salonu w stylu boho - artystyczny nieład Salon

Styl boho to wręcz idealne rozwiązanie, jeśli tylko znudziły nam się surowość i ascetyzm. Zamiast ograniczenia na poziomie kolorów i dodatków, zamiast nowoczesnych, stonowanych aranżacji stwórzmy niepowtarzalny, barwny miks nasiąknięty wpływami Orientu oraz konwencją artystycznej bohemy. Przeczytaj, jak pomalować salon w stylu boho.

Kupiliśmy wannę z hydromasażem za pół ceny, bo nie miała obudowy Wellness

Kupiliśmy wannę z hydromasażem bez fabrycznej obudowy, bo sprzedawca odesłał ją do fabryki i zaproponował połowę pierwotnej ceny. Obudowę zrobiliśmy we własnym zakresie z płyty meblarskiej. Jest wsunięta pod rant wanny i ma nóżki - mówi Justyna, Czytelniczka Budujemy Dom, która wannę z hydromasażem użytkuje od 2014 r.

Korzystam ze wszystkich funkcji wanny z hydromasażem naraz Wellness

Moje kąpiele na razie są… zbyt długie, bo trwają nawet godzinę. Chętnie korzystam ze wszystkich możliwych funkcji naraz, czyli masaży, oświetlenia, ozonowania, muzyki. Masaże nie działają cicho, ale poziom hałasu nie męczy i nie utrudnia relaksu. Zawsze stosuję środki do tego rodzaju urządzeń - mówi Rafał, który wraz ...

Wanna z hydromasażem za 8000 zł po 13 latach użytkowania Wellness

Ze względu na odprowadzanie ścieków do szamba, wybraliśmy wannę dwuosobową. To pozwala oszczędniej gospodarować wodą. Do jej zapełnienia zużywamy cały zasobnik c.w.u. Masujące kąpiele urządzamy sobie najczęściej w zimie, gdy wieczory są dłuższe i mamy czas na taki rytuał - mówią Viola i Mariusz, Członkowie Klubu ...

Wanna z hydromasażem głośno pracuje i zapełnia szambo Wellness

Gdybym teraz sam budował dom, na pewno zamontowałbym tego rodzaju wannę. Choć zastany model nie jest wypasiony, jak na obecne standardy – nie jest zły, zupełnie mi wystarcza. A co najważniejsze, działa bezawaryjnie - mówi Marcin, Czytelnik Budujemy Dom, który wannę z hydromasażem użytkuje od 2014 r.

Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom