Wyposażenie wnętrz

Perfect House Perfume - perfumy do wnętrz Wyposażenie wnętrz

Nie zdajemy sobie sprawy, jak ważnym elementem naszego życia jest zapach. To on, często zupełnie nieświadomie, kreuje wizerunek ludzi, miejsc czy wydarzeń. Zapach jest najsilniejszym nośnikiem wspomnień - buduje niepowtarzalną atmosferę i na długo pozostaje w pamięci.

MONOLITH - zalety aranżacji wnętrz z płytkami wielkoformatowymi Wyposażenie wnętrz

Wielkoformatowe płytki ceramiczne szturmem zdobyły powierzchnie nowoczesnych wnętrz. Ze względu na ich ponadczasową elegancję szczególnie polubili je właściciele dużych domów. Płyty wielkoformatowe pojawiają się jednak coraz częściej także w aranżacjach mniejszych powierzchni. Jakie cechy płytek ceramicznych wpływają ...

Zasłony i zasłony rzymskie w ofercie firmy ANWIS Wyposażenie wnętrz

Firma ANWIS wprowadziła do swojej oferty zasłony i zasłony rzymskie. Dopełnieniem nowej oferty ANWIS są poduszki, które dostępne są w materiałach z najnowszej kolekcji tkanin zasłonowych.

Lampy Reja, Selene, Nova i Emil w ofercie firmy Britop Lighting Wyposażenie wnętrz

Firma Britop Lighting ma w swojej ofercie lampy idealnie wpisujące się w najmodniejsze tendencje wzornicze, w tym dwa najnowsze trendy o intrygująco brzmiących nazwach: hygge i lagom.

Urządzanie wnętrz w stylu Lagom Wyposażenie wnętrz

"Lagom" tłumaczy, jak żyć, biorąc tylko tyle, ile realnie potrzebujemy - wprowadza zasadę rezygnacji z nadmiaru oraz potrzeby nieustannego posiadania. "Lagom", jak każdy nowy trend, wprowadza rozmaite reguły - my wybraliśmy te najważniejsze, które warto zastosować w swoim wnętrzu.

Płytki ILLIZI - nowość JONIEC Wyposażenie wnętrz

Płytki ILLIZI to dekoracyjne elementy idealne do pokrywania wewnętrznych ścian w domach mieszkalnych, w biurach i pomieszczeniach użyteczności publicznej.

Odmień dom na wiosnę z nowym katalogiem marki Dekoria.pl Wyposażenie wnętrz

Przytulność, otaczające ciepło zieleni i styl glamour - a wszystkiego… w sam raz. Najbliższe miesiące będą mijać pod znakiem właśnie tych kilku elementów. Duńskie i skandynawskie inspiracje filozofiami hygge oraz lagom, kolor roku Pantone 2017 i karnawałowy połysk przez cały rok wspólnie tworzą bardzo oryginalne połączenia. ...

Greenery - najmodniejsza barwa 2017 roku Wyposażenie wnętrz

Dla 25% mężczyzn i 19% kobiet zieleń to ulubiony kolor – wskazują badania przeprowadzone na Uniwersytecie w Maryland. W tym roku te liczby na pewno znacznie wzrosną. Pantone, firma odpowiedzialna za stworzenie systemu standaryzacji kolorów, wskazała bowiem, że najmodniejszą barwą 2017 roku będzie Greenery.

W styczniu wybierz do domu tekstylia w najlepszych cenach od Dekoria.pl Wyposażenie wnętrz

Co jest potrzebne do urządzenia stylowego domu? Wysokiej jakości tkaniny, rolety i modne dekoracje. Salon, sypialnia, kuchnia czy pokój dziecka w jednej chwili mogą zmienić swoje oblicze dzięki nowym zasłonom, poszewkom na poduszki, roletom lub innym oryginalnymi dekoracjom. Zwłaszcza teraz, gdy ich ceny maleją nawet o 80%.

Dekoria.pl: Jak zrobić szybką i udaną metamorfozę wnętrza Wyposażenie wnętrz

Jeżeli czujesz potrzebę wprowadzenia zmian w swoim życiu, zacznij od mieszkania! Odśwież wystrój wnętrza, w którym spędzasz najwięcej czasu. Dzięki temu z zupełnie nową dawką energii spojrzysz na wszystkie inne sprawy. Przede wszystkim uporządkuj wnętrze a następnie zastanów się, jaki efekt chcesz osiągnąć i dąż do niego!