fischer Polska startuje z vlogiem poradnikowym

Artykuł na: 4-5 minut
fischer Polska startuje z vlogiem poradnikowym
Producent popularnych mocowań na swoim kanale na YouTubie zaprezentował właśnie nową wersję "Akademii fischera". W ramach vloga cyklicznie będą pojawiać się wideo poradniki z instruktażami i testami wybranych produktów. Premierowy odcinek marka udostępniła widzom 16 listopada.

Na kanale YouTube "fischer systemy zamocowań" pojawił się pierwszy odcinek vloga poświęcony sposobom mocowania w płycie gipsowo-kartonowej. W trakcie kilkuminutowego wideo zostały omówione m.in. najpopularniejsze na rynku kołki do płyt z gipskartonu, różnice w ich zastosowaniu czy montażu. Twórcy YouTube’owej "Akademii fischera" podkreślają, że ich celem jest przede wszystkim poszerzenie wiedzy dotyczącej systemów mocowań.

Każde video będzie więc składać się z części teoretycznej i praktycznej. Widzowie zobaczą m.in. testy wytrzymałościowe produktów, przyjrzą się bliżej zastosowaniu i montażowi np. kotew chemicznych, porównaniu różnych rodzajów kołków rozporowych oraz poznają całą gamę mocowań do wszystkich zastosowań. Treści publikowane na vlogu są skierowane głównie do fanów DIY, majsterkowiczów, ale też wykonawców odpowiedzialnych za właściwy dobór produktów przy pracach budowlano-remontowych.

- Od dłuższego czasu obserwujemy dynamiczny rozwój segmentu DIY w Polsce. Coraz więcej osób chce nie tylko świadomie wybierać produkty, ale też samodzielnie wykonywać drobne prace domowe czy naprawcze. Spora część z nich poszukuje odpowiedzi na swoje pytania w Internecie. Jako eksperci z zapleczem badawczym i doświadczeniem szkoleniowym chcemy naszym fanom tę wiedzę dostarczyć w atrakcyjnej formie. Zdecydowaliśmy się na format video, który z jednej strony zapewni dostęp do sprawdzonej, fachowej wiedzy, a z drugiej wpisze się w tradycję firmy fischer.

Dlatego nazwa naszego vloga nawiązuje do serii szkoleń do architektów, projektantów czy inżynierów realizowanych w latach ubiegłych pod szyldem "Akademii fischer", podczas której przekazujemy wiedzę o planowaniu systemów mocowań, jak i doborze mocowania. Chcemy być blisko naszych sympatyków i klientów zarówno na YouTub’ie, jak i innych kanałach online – nowej stronie www, portalu poradnikowym BezpiecznyFischer.pl i Facebooku, za pośrednictwem którego fani również zwracają się do nas z pytaniami o odpowiedni wybór mocowań - wyjaśnia Artur Pławny, dyrektor ds. strategii produktowej i marketingu fischer Polska.

Norbert Szafranowicz - prowadzący Akademii fischer

Marka do współpracy - w roli prowadzącego - zaprosiła Norberta Szafranowicza, majsterkowicza z zamiłowania, a zarazem autora vloga "Zabawa w budowie". Wszystkie odcinki będą cyklicznie publikowane na oficjalnym kanale fischer na YouTubie oraz udostępniane na portalu poradnikowym BezpiecznyFischer.pl. Każdy z widzów będzie miał szansę nie tylko poszerzyć swoją wiedzę z zakresu mocowań, ale również wziąć udział w konkursach z nagrodami na profilu fischer na YouTubie czy Facebooku.

https://www.youtube.com/fischersystemyzamocowan

www.fischerpolska.pl

Firma powiązana: fischerpolska
aktualizacja: 2018-11-20

Dodaj komentarz

Poradnik
Najświeższe informacje wprost na Twoją skrzynkę raz w tygodniu!

Pozostałe artykuły z kategorii
RANKING: 12 najpopularniejszych filmów TV Budujemy Dom Budowa krok po kroku
Subiektywny ranking najlepszych filmów poradnikowych telewizji internetowej naszego portalu. Zobacz filmy, których głównym celem jest pomaganie Wam w wyborze produktów, ...
Optymalna powierzchnia pomieszczeń domowych Budowa krok po kroku
Od wielkości wnętrz w dużej mierze zależy ich funkcjonalność i wygoda mieszkańców. Zakłada się, że ich łączna powierzchnia w przypadku czteroosobowej rodziny ...
Gdzie i jak montować skrzynkę gazową? Budowa krok po kroku
W artykule odpowiadamy na pytania: Gdzie należy zamontować skrzynkę gazową? Jaki kolor musi mieć skrzynka gazowa? Co mówią przepisy o instalacji gazowej budynku?
Taras drewniany - krok po kroku Budowa krok po kroku
Taras drewniany jest bardzo łatwy do wykonania. W zależności od jego kształtu i różnicy poziomów pomiędzy posadzką na parterze a planowaną nawierzchnią tarasu, ...
Budowa dobrze zaizolowanego akustycznie domu Budowa krok po kroku
Uzyskanie ciszy w domu jest nie mniej istotne niż zapewnienie odpowiedniej wielkości pomieszczeń, światła słonecznego czy świeżego powietrza. W hałasie nie wypoczniemy, ...
Malowanie pomieszczeń - krok po kroku Budowa krok po kroku
W przystępny sposób opisujemy, jak pomalować pomieszczenie w 14 krokach. Od czego zacząć, jakie materiały będą nam potrzebne i jakimi narzędziami będziemy się posługiwać?
Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom