176 najlepszych projektów domów w najnowszym wydaniu katalogu ARCHON+

Artykuł na: 2-3 minuty
176 najlepszych projektów domów w najnowszym wydaniu katalogu ARCHON+
Najnowszy katalog "Domy Które Kochacie" już w sprzedaży! Wśród zaprezentowanych w nim projektów znajdują się 43 wyjątkowe nowości, które z pewnością zainteresują przyszłych Inwestorów.

Domy urzekają atrakcyjnym wyglądem elewacji oraz użytkową funkcjonalnością wnętrz. Pomysłowo zaprojektowane tarasy oferują dodatkową, komfortową przestrzeń wypoczynkową.

Okładkę zdobi "Dom w dipladeniach". Jego nowoczesny charakter podkreślają efektowne przeszklenia oraz bezokapowy dach, pokryty blachą z łączeniem na rąbek. To komfortowy dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, który dzięki zastosowanym w projekcie rozwiązaniom jest ekonomiczny w realizacji.

W części redakcyjnej katalogu zamieszczono cykl artykułów poradnikowych. Każdy inwestor znajdzie tu wiele cennych wskazówek w zakresie wyboru projektu domu, optymalnie dopasowanego do jego potrzeb. W katalogu obejrzycie Państwo również zdjęcia wyjątkowych domów, zrealizowanych według projektów ARCHON+ oraz atrakcyjne meble i dodatki do wnętrz, dostępne w internetowym sklepie ArchonHome.pl.

Najnowsze wydanie katalogu "Domy Które Kochacie" można zamówić na www.archon. pl oraz kupić w punktach sprzedaży prasy na terenie całego kraju.

aktualizacja: 2018-11-27

Dodaj komentarz

Poradnik
Najświeższe informacje wprost na Twoją skrzynkę raz w tygodniu!

Pozostałe artykuły z kategorii
RANKING: 12 najpopularniejszych filmów TV Budujemy Dom Budowa krok po kroku
Subiektywny ranking najlepszych filmów poradnikowych telewizji internetowej naszego portalu. Zobacz filmy, których głównym celem jest pomaganie Wam w wyborze produktów, ...
Optymalna powierzchnia pomieszczeń domowych Budowa krok po kroku
Od wielkości wnętrz w dużej mierze zależy ich funkcjonalność i wygoda mieszkańców. Zakłada się, że ich łączna powierzchnia w przypadku czteroosobowej rodziny ...
Gdzie i jak montować skrzynkę gazową? Budowa krok po kroku
W artykule odpowiadamy na pytania: Gdzie należy zamontować skrzynkę gazową? Jaki kolor musi mieć skrzynka gazowa? Co mówią przepisy o instalacji gazowej budynku?
Taras drewniany - krok po kroku Budowa krok po kroku
Taras drewniany jest bardzo łatwy do wykonania. W zależności od jego kształtu i różnicy poziomów pomiędzy posadzką na parterze a planowaną nawierzchnią tarasu, ...
Budowa dobrze zaizolowanego akustycznie domu Budowa krok po kroku
Uzyskanie ciszy w domu jest nie mniej istotne niż zapewnienie odpowiedniej wielkości pomieszczeń, światła słonecznego czy świeżego powietrza. W hałasie nie wypoczniemy, ...
Malowanie pomieszczeń - krok po kroku Budowa krok po kroku
W przystępny sposób opisujemy, jak pomalować pomieszczenie w 14 krokach. Od czego zacząć, jakie materiały będą nam potrzebne i jakimi narzędziami będziemy się posługiwać?
Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom