Ściany wewnętrzne

Panele dekoracyjne MOTIVO - ściana w modnej odsłonie Ściany wewnętrzne

Panele dekoracyjne MOTIVO marki Profile VOX dostępne są w niezwykle bogatej palecie wzorów. Całe portfolio podzielone zostało na 3 kolekcje - Feeling, Classic i Basic. Classic to najbardziej popularne motywy dekoracyjne stosowane w aranżacji wnętrz.

Jak nakleić fototapetę? Ściany wewnętrzne

Trwa dekorowanie naszego mieszkania. Po rozważeniu kilku możliwych opcji wybór padł na montaż fototapety. Zdecydowaliśmy się już na konkretny wzór, mamy oryginalny pomysł na aranżację. Przed nami jednak nowe wyzwanie: naklejanie fototapety. Czy to kłopot? Absolutnie nie, czynność ta należy do bardzo prostych i nawet laicy ...

Sucha zabudowa (płyty g-k i g-w) - ranking rozpoznawalności firm i produktów Ściany wewnętrzne

W systemach suchej zabudowy (płyty g-k i g-w) czołówkę najbardziej rozpoznawalnych na rynku producentów (A) stanowią trzy firmy: Knauf, Rigips, Nida (Siniat). Co trzecia pytana osoba zastosowała lub zastosuje w swoim domu produkty firm Knauf - niewiele mniej pytanych zastosuje produkty Rigips.

Jak postawić ścianę z płyty g-k? Ściany wewnętrzne

Chcesz wykonać ściankę działową z płyt g-k, ale nie wiesz, jak zrobić to poprawnie? W 13 krokach opisujemy, jak samodzielnie wykonać taką ściankę działową.

Podczas nakładania gotowej gładzi na remontowaną ścianę w wielu miejscach pojawiły się spękania. Co robić? Ściany wewnętrzne

Podczas nakładania gotowej gładzi na remontowaną ścianę w wielu miejscach pojawiły się spękania, dochodziło do odpadania powłoki od podłoża. Ściana była uprzednio malowana, podobno farbami akrylowymi, a przed nałożeniem gładzi umyto ją wodą z detergentem. Jak więc dobrze przygotować podłoże pod masę wygładzającą?

Nowy kołek fischer DuoPower Ściany wewnętrzne

Na sklepowe półki trafił właśnie nowy kołek uniwersalny marki fischer. DuoPower to inteligentne mocowanie, które samo dopasowuje się do każdego podłoża. Aby osiągnąć odpowiednią wytrzymałość, może się zapętlać, rozkładać lub rozpierać.

Porównanie właściwości ścian działowych z cegieł, płyt g-k, betonu komórkowego i luksferów Ściany wewnętrzne

Wybierając materiały, z jakich wykonana będzie ściana działowa, pod uwagę należy wziąć przede wszystkim to, aby przegroda uzyskała parametry odpowiednie dla danego pomieszczenia. W większości przypadków sprawdzą się najpopularniejsze technologie – ściana murowana lub szkieletowa z płyt g-k. Jeżeli jednak będziemy chcieli ...

Płyta gipsowo-włóknowa fermacell - nowa humorystyczna kampania Ściany wewnętrzne

Idealna płyta budowlana jest odporna na uderzenia i wstrząsy, niezwykle wytrzymała, odporna na działanie wilgoci, ognia, chroni przed hałasem, a kładziona pojedynczo w zupełności wystarcza. Wszystkie te cechy doskonale łączy w sobie płyta gipsowo-włóknowa fermacell.

Porównanie kosztów dekoracyjnej ściany w 5 wariantach Ściany wewnętrzne

Kiedyś na ścianach dominowała biel. Później popularne stały się intensywne kolory, nawet różne na sąsiadujących ścianach oraz wyróżniające się faktury. Obecnie znów na topie są gładkie powierzchnie pomalowane na chłodne odcienie bieli i szarości oraz rozmaite nowoczesne okładziny, zdobiące najczęściej jedną, reprezentacyjną ...